Featured

Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Werbkowice

W dniu 27 października 2007 r. (sobota) w Hali Sportowej im. B. Malinowskiego w Werbkowicach rozegrany został kolejny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Werbkowice. Organizatorami byli Wójt Gminy Werbkowice Pan Lech Bojko i Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Werbkowicach. Swój udział w turnieju zgłosiło 5 drużyn:

•
    • CUKROWNIK z Werbkowic
    • AR-SPEED z Hrubieszowa
    • KASIEŃKA z Hrubieszowa
    • POLICJA
    • PRYWACIARZ z Hrubieszowa

Turniej rozpoczął się o godzinie 10:15, grano systemem "każdy gra z każdym", za zwycięstwo drużyna otrzymywała 3 pkt., za remis 1 pkt., za przegraną 0 pkt.. W przypadku, gdy klika drużyn miało taką samą liczbę punktów pod uwagę brano przepisy PZPN. Mecz trwał 20 minut, każda połowa po 10 minut. Sędziował Bartłomiej Sadowski nauczyciel w-f w miejscowym gimnazjum. Rozgrywki stały na bardzo dobrym poziomie. Zawodnicy zostawili sporo zdrowia na płycie boiska, kilka razy "zatrzeszczały nawet kości". Dowodem emocjonującej rywalizacji był fakt, że do końca ostatniego meczu, a rozegrano w sumie 10 spotkań, nie wiadomo było kto zajmie trzy pierwsze miejsca. Zwycięzcą okazała się drużyna z Hrubieszowa AR-Speed pokonując po zaciętej rywalizacji bardzo dobrze grający zespół gospodarzy Cukrownik z Werbkowic - 3:2. O godzinie 15.30 nastąpiło wręczenie Pucharów i Dyplomów. Uczestnicy turnieju zdeklarowali ponowny powrót do Werbkowic i chęć rozegrania innych turniejów w tym miejscu podkreślając zalety Hali Sportowej w Werbkowicach. Przekazali również na ręce Pana B. Sadowskiego nowe piłki do gry w siatkówkę i piłkę nożną, które będą służyły na lekcjach w-f uczniom gimnazjum.