Już w najbliższą niedzielę zawodnicy UKS GROT-MICHAŁ WERBKOWICE zmierzą się w meczu wyjazdowym, inaugurującym rozgrywki o mistrzostwo II ligi tenisa stołowego mężczyzn, sezon 2016/2017 z KS PERŁA ROKITNO.
Wszystkich sympatyków tenisa stołowego zapraszam do kibicowania Naszej drużynie, jednocześnie zapraszam do Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Werbkowicach w dniu 30.10.2016 roku, godzina 13.30 na mecz z MKS LEWART I LUBARTÓW w ramach II kolejki rozgrywek o mistrzostwo II ligi.
TERMINARZ
II ligi tenisa stołowego mężczyzn województwa lubelskiego
SEZON 2016/2017 - I RUNDA
I. Termin - 09.10.2016 r. godz.11.00 |
|||||
Nr |
Gospodarze |
Goście |
Sędzia |
Wynik |
|
1 |
MKS Lewart I Lubartów |
TUKS Sok-Mech. Tomaszów Lub. |
Sagan Marian |
||
2 |
KS TBV Sygnał I Lublin |
UPKS Błękitni ARGA Leopoldów |
Maruszczak Kamila |
||
3 |
LKS Piaskovia Piaski |
UMKS Biłgoraj |
Futa Marek |
g. 14.00 |
|
4 |
UKS Wola Osowińska |
LUKS Kłos I Wola Skromowska |
Bernat Marek |
||
5 |
KS Ogniwo Chełm |
SMS I Włodawa |
Głuszek Marek |
||
6 |
KS Perła Rokitno |
UKS Grot-Michał Werbkowice |
Waśkowski Zdzisław |
g. 14.00 |
|
II. Termin - 30.10.2016 r. godz.11.00 |
|||||
Nr |
Gospodarze |
Goście |
Sędzia |
Wynik |
|
7 |
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. |
KS TBV Sygnał I Lublin |
Gwiazdowski Bogdan |
||
8 |
UPKS Błękitni ARGA Leopoldów |
UKS Wola Osowińska |
Łukasiak Witold |
||
9 |
LUKS Kłos I Wola Skromowska |
LKS Piaskovia Piaski |
Filipek Leon |
||
10 |
UMKS Biłgoraj |
KS Ogniwo Chełm |
Szczęśniak Daniel |
||
11 |
SMS I Włodawa |
KS Perła Rokitno |
Hamziuk Bożena |
||
12 |
UKS Grot-Michał Werbkowice |
MKS Lewart I Lubartów |
Muzyczka Danuta |
g. 13.30 |
|
III. Termin - 06.11.2016 r. godz.11.00 |
|||||
Nr |
Gospodarze |
Goście |
Sędzia |
Wynik |
|
13 |
UKS Wola Osowińska |
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub |
Bernat Marek |
||
14 |
LKS Piaskovia Piaski |
UPKS Błękitni ARGA Leopoldów |
Futa Marek |
g. 14.00 |
|
15 |
KS Ogniwo Chełm |
LUKS Kłos I Wola Skromowska |
Głuszek Marek |
||
16 |
KS Perła Rokitno |
UMKS Biłgoraj |
Waśkowski Zdzisław |
g. 14.00 |
|
17 |
UKS Grot-Michał Werbkowice |
SMS I Włodawa |
Muzyczka Danuta |
g. 13.30 |
|
18 |
KS TBV Sygnał I Lublin |
MKS Lewart I Lubartów |
Maruszczak Kamila |
||
IV. Termin - 13.11.2016 r. godz.11.00 |
|||||
Nr |
Gospodarze |
Goście |
Sędzia |
Wynik |
|
19 |
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub. |
LKS Piaskovia Piaski |
Gwiazdowski Bogdan |
||
20 |
UPKS Błękitni ARGA Leopoldów |
KS Ogniwo Chełm |
Łukasiak Witold |
||
21 |
LUKS Kłos I Wola Skromowska |
KS Perła Rokitno |
Filipek Leon |
||
22 |
UMKS Biłgoraj |
UKS Grot-Michał Werbkowice |
Szczesniak Daniel |
||
23 |
MKS Lewart I Lubartów |
SMS I Włodawa |
Sagan Marian |
||
24 |
KS TBV Sygnał I Lublin |
UKS Wola Osowińska |
Maruszczak Kamila |
||
V. Termin - 27.11.2016 r. godz.11.00 |
|||||
Nr |
Gospodarze |
Goście |
Sędzia |
Wynik |
|
25 |
KS Ogniwo Chełm |
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub |
Głuszek Marek |
||
26 |
KS Perła Rokitno |
UPKS Błękitni ARGA Leopoldów |
Waśkowski Zdzisław |
g. 14.00 |
|
27 |
UKS Grot-Michał Werbkowice |
LUKS Kłos I Wola Skromowska |
Muzyczka Danuta |
g. 13.30 |
|
28 |
SMS I Włodawa |
UMKS Biłgoraj |
Hamziuk Bożena |
||
29 |
LKS Piaskovia Piaski |
KS TBV Sygnał I Lublin |
Futa Marek |
g. 14.00 |
|
30 |
UKS Wola Osowińska |
MKS Lewart I Lubartów |
Bernat Marek |
||
VI. Termin - 18.12.2016 r. godz.11.00 |
|||||
Nr |
Gospodarze |
Goście |
Sędzia |
Wynik |
|
31 |
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub |
KS Perła Rokitno |
Gwiazdowski Bogdan |
||
32 |
UPKS Błękitni ARGA Leopoldów |
UKS Grot-Michał Werbkowice |
Łukasiak Witold |
||
33 |
LUKS Kłos I Wola Skromowska |
SMS I Włodawa |
Filipek Leon |
||
34 |
MKS Lewart I Lubartów |
UMKS Biłgoraj |
Sagan Marian |
||
35 |
KS TBV Sygnał I Lublin |
KS Ogniwo Chełm |
Maruszczak Kamila |
||
36 |
UKS Wola Osowińska |
LKS Piaskovia Piaski |
Bernat Marek |
||
VII. Termin - 08.01.2017 r. godz.11.00 |
|||||
Nr |
Gospodarze |
Goście |
Sędzia |
Wynik |
|
37 |
UKS Grot-Michał Werbkowice |
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub |
Muzyczka Danuta |
g. 13.30 |
|
38 |
SMS I Włodawa |
UPKS Błękitni ARGA Leopoldów |
Hamziuk Bożena |
||
39 |
UMKS Biłgoraj |
LUKS Kłos I Wola Skromowska |
Szczesniak Daniel |
||
40 |
KS Perła Rokitno |
KS TBV Sygnał I Lublin |
Waśkowski Zdzisław |
g. 14.00 |
|
41 |
KS Ogniwo Chełm |
UKS Wola Osowińska |
Głuszek Marek |
||
42 |
LKS Piaskovia Piaski |
MKS Lewart I Lubartów |
Futa Marek |
g. 14.00 |
|
VIII. Termin - 29.01.2017 r. godz.11.00 |
|||||
Nr |
Gospodarze |
Goście |
Sędzia |
Wynik |
|
43 |
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub |
SMS I Włodawa |
Gwiazdowski Bogdan |
||
44 |
UPKS Błękitni ARGA Leopoldów |
UMKS Biłgoraj |
Łukasiak Witold |
||
45 |
MKS Lewart I Lubartów |
LUKS Kłos I Wola Skromowska |
Sagan Marian |
||
46 |
KS TBV Sygnał I Lublin |
UKS Grot-Michał Werbkowice |
Maruszczak Kamila |
||
47 |
UKS Wola Osowińska |
KS Perła Rokitno |
Bernat Marek |
||
48 |
LKS Piaskovia Piaski |
KS Ogniwo Chełm |
Futa Marek |
g. 14.00 |
|
IX. Termin - 05.02.2017 r. godz.11.00 |
|||||
Nr |
Gospodarze |
Goście |
Sędzia |
Wynik |
|
49 |
LUKS Kłos I Wola Skromowska |
UPKS Błękitni ARGA Leopoldów |
Filipek Leon |
||
50 |
UMKS Biłgoraj |
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub |
Szczesniak Daniel |
||
51 |
SMS I Włodawa |
KS TBV Sygnał I Lublin |
Hamziuk Bożena |
||
52 |
UKS Grot-Michał Werbkowice |
UKS Wola Osowińska |
Muzyczka Danuta |
g. 13.30 |
|
53 |
KS Perła Rokitno |
LKS Piaskovia Piaski |
Waśkowski Zdzisław |
g. 14.00 |
|
54 |
KS Ogniwo Chełm |
MKS Lewart I Lubartów |
Głuszek Marek |
||
X. Termin - 12.02.2017 r. godz.11.00 |
|||||
Nr |
Gospodarze |
Goście |
Sędzia |
Wynik |
|
55 |
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub |
LUKS Kłos I Wola Skromowska |
Gwiazdowski Bogdan |
||
56 |
MKS Lewart I Lubartów |
UPKS Błękitni ARGA Leopoldów |
Sagan Marian |
||
57 |
KS TBV Sygnał I Lublin |
UMKS Biłgoraj |
Maruszczak Kamila |
||
58 |
UKS Wola Osowińska |
SMS I Włodawa |
Bernat Marek |
||
59 |
LKS Piaskovia Piaski |
UKS Grot-Michał Werbkowice |
Futa Marek |
g. 14.00 |
|
60 |
KS Ogniwo Chełm |
KS Perła Rokitno |
Głuszek Marek |
||
XI. Termin - 19.02.2017 r. godz.11.00 |
|||||
Nr |
Gospodarze |
Goście |
Sędzia |
Wynik |
|
61 |
UPKS Błękitni ARGA Leopoldów |
TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub |
Łukasiak Witold |
||
62 |
LUKS Kłos I Wola Skromowska |
KS TBV Sygnał I Lublin |
Filipek Leon |
||
63 |
UMKS Biłgoraj |
UKS Wola Osowińska |
Szczesniak Daniel |
||
64 |
SMS I Włodawa |
LKS Piaskovia Piaski |
Hamziuk Bożena |
||
65 |
UKS Grot-Michał Werbkowice |
KS Ogniwo Chełm |
Muzyczka Danuta |
g. 13.30 |
|
66 |
KS Perła Rokitno |
MKS Lewart I Lubartów |
Waśkowski Zdzisław |
g. 14.00 |