Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w zebraniach wiejskich, wyborów sołtysa i rady sołeckiej w styczniu 2019 r.
Przed przystąpieniem do głosowania wyborca jest obowiązany okazać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem umożliwiającym stwierdzenie tożsamości.
Harmonogram zebrań wiejskich, wyborów sołtysa i rady sołeckiej 2019
Lp. |
Sołectwo |
Data |
Termin |
Miejsce |
Radni |
|
I |
II |
|||||
1. |
Adelina |
2019‑01‑15 |
13.00 |
13.15 |
świetlica |
Edyta Bieńkowska-Sołoducha |
2. |
Alojzów |
2019‑01‑20 |
14.00 |
14.15 |
świetlica |
Sławomir Kiczyński |
3. |
Dobromierzyce |
2019‑01‑10 |
11.00 |
11.15 |
świetlica |
Edyta Musur |
4. |
Gozdów |
2019‑01‑20 |
15.30 |
15.45 |
świetlica |
Robert Kidyba |
5. |
Hostynne |
2019‑01‑10 |
12.30 |
12.45 |
świetlica |
Jarosław Lekan |
6. |
Hostynne-Kolonia |
2019‑01‑17 |
12.30 |
12.45 |
świetlica |
Jarosław Lekan |
7. |
Honiatycze |
2019‑01‑16 |
12.30 |
12.45 |
świetlica |
Wiesław Zieleniucha |
8. |
Honiatycze-Kolonia |
2019‑01‑16 |
14.00 |
14.15 |
świetlica |
Wiesław Zieleniucha |
9. |
Honiatyczki |
2019‑01‑16 |
11.00 |
11.15 |
świetlica |
Wiesław Zieleniucha |
10. |
Konopne |
2019‑01‑13 |
14.00 |
14.15 |
świetlica |
Maciej Buczyński |
11. |
Kotorów |
2019‑01‑13 |
15.30 |
15.45 |
świetlica |
Mariusz Kidyba |
12. |
Łysa Góra |
2019‑01‑19 |
14.00 |
14.15 |
świetlica |
Mariusz Kidyba |
13. |
Malice |
2019‑01‑13 |
17.00 |
17.15 |
świetlica |
Mariusz Kidyba |
14. |
Peresołowice |
2019‑01‑17 |
14.00 |
14.15 |
świetlica |
Edyta Musur |
15. |
Podhorce |
2019‑01‑20 |
17.00 |
17.15 |
świetlica |
Tadeusz Dąbrowski |
16. |
Sahryń |
2019‑01‑12 |
14.00 |
14.15 |
świetlica |
Edyta Bieńkowska-Sołoducha |
17. |
Sahryń-Kolonia |
2019‑01‑12 |
13.00 |
13.15 |
świetlica w miejscowości Sahryń |
Edyta Bieńkowska-Sołoducha |
18. |
Strzyżowiec |
2019‑01‑19 |
15.30 |
15.45 |
dom prywatny |
Jolanta Kral |
19. |
Terebiń |
2019‑01‑18 |
11.00 |
11.15 |
świetlica |
Aleksander Łoś |
20. |
Terebiń-Kolonia |
2019‑01‑18 |
12.00 |
12.15 |
świetlica w miejscowości Terebiń |
Aleksander Łoś |
21 |
Terebiń-Zady |
2019‑01‑18 |
13.00 |
13.15 |
świetlica w miejscowości Terebiń |
Jolanta Kral |
22. |
Terebiniec |
2019‑01‑19 |
17.00 |
17.15 |
świetlica |
Jolanta Kral |
23. |
Turkowice |
2019‑01‑12 |
17.00 |
17.15 |
świetlica |
Justyna Piluś |
24. |
Werbkowice |
2019‑01‑27 |
15.00 |
15.15 |
Gminny Ośrodek Kultury |
Krzysztof Abramiuk |
25. |
Wronowice |
2019‑01‑12 |
15.30 |
15.45 |
świetlica |
Justyna Piluś |
26. |
Wilków |
2019‑01‑14 |
13.00 |
13.15 |
świetlica |
Tadeusz Dąbrowski |
27. |
Wilków-Kolonia |
2019‑01‑14 |
14.00 |
14.15 |
świetlica |
Tadeusz Dąbrowski |
28. |
Łotów |
2019‑01‑10 |
14.00 |
14.15 |
świetlica |
Jarosław Lekan |
29. |
Zagajnik |
2019‑01‑15 |
14.30 |
14.45 |
świetlica w miejscowości Sahryń |
Edyta Bieńkowska-Sołodu |