W dniu 26 października 2014 roku /niedziela/ drużyna UKS GROT-MICHAŁ Werbkowice, udała się na kolejne spotkanie do Włodawy. Drużyna UKS GROT-MICHAŁ Werbkowice wystąpiła w następującym składzie: Patryk Bednarz, Tomasz Słupski, Roman Torba /Ukraina/, Patryk Wyskiel.
Po emocjonujących pojedynkach, zdecydowanie i pewnie zwyciężyła drużyna UKS GROT-MICHAŁ Werbkowice 10:1.
Z zawodników UKS GROT-MICHAŁ punkty zdobyli:
- Tomasz Słupski 3,5 pkt,
- Roman Torba /Ukraina/ 2,5 pkt.,
- Patryk Bednarz 2,5 pkt,
- Patryk Wyskiel 1,5 pkt
PROTOKÓŁ MECZU
IV LIGI TENISA STOŁOWEGO MĘŻCZYZN – sezon 2014/2015
rozegranego w dniu 26.10.2014 roku we Włodawie, pomiędzy drużynami:
A – UKS MOSiR WŁODAWA |
V |
X - UKS GROT-MICHAŁ WERBKOWICE |
||||||||||||||||||||||||
|
Nazwisko |
Imię |
Licencja |
Kartki |
|
Nazwisko |
Imię |
Licencja |
Kartki |
|||||||||||||||||
A |
ŁAGWA |
ROBERT |
|
|
|
|
W |
TORBA |
ROMAN |
04961 |
|
|
|
|||||||||||||
B |
KOCH |
PIOTR |
|
|
|
|
X |
BEDNARZ |
PATRYK |
04954 |
|
|
|
|||||||||||||
C |
DYSKO |
TOMASZ |
|
|
|
|
Y |
SŁUPSKI |
TOMASZ |
04955 |
|
|
|
|||||||||||||
D |
BAJUK |
MICHAŁ |
|
|
|
|
Z |
WYSKIEL |
PATRYK |
04958 |
|
|
|
|||||||||||||
R1 |
KOZIERADZKI |
ANDRZEJ |
|
|
|
|
R1 |
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||
R2 |
|
|
|
|
|
|
R2 |
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Nazwisko i imię |
Nazwisko i imię |
I set |
II set |
III set |
IV set |
V set |
Sety |
Wynik |
|||||||||||||||||
1 |
A |
Łagwa Robert |
W |
Torba Roman |
2:11 |
1:11 |
4:11 |
|
|
0:3 |
0:1 |
|||||||||||||||
2 |
B |
Koch Piotr |
X |
Bednarz Patryk |
4:11 |
11:7 |
8:11 |
11:9 |
9:11 |
2:3 |
0:2 |
|||||||||||||||
3 |
C |
Dysko Tomasz |
Y |
Słupski Tomasz |
3:11 |
9:11 |
6:11 |
|
|
0:3 |
0:3 |
|||||||||||||||
4 |
D |
Bajuk Michał |
Z |
Wyskiel Patryk |
8:11 |
9:11 |
9:11 |
|
|
0:3 |
0:4 |
|||||||||||||||
5 |
Gra podw. |
Łagwa Robert |
Gra podw. |
Torba Roman |
6:11 |
12:14 |
6:11 |
|
|
0:3 |
0:5 |
|||||||||||||||
Koch Piotr |
Wyskiel Patryk |
|||||||||||||||||||||||||
6 |
Gra podw. |
Dysko Tomasz |
Gra podw. |
Bednarz Patryk |
5:11 |
8:11 |
5:11 |
|
|
0:3 |
0:6 |
|||||||||||||||
Bajuk Michał |
Słupski Tomasz |
|||||||||||||||||||||||||
7 |
A |
Łagwa Robert |
X |
Bednarz Patryk |
6:11 |
8:11 |
5:11 |
|
|
0:3 |
0:7 |
|||||||||||||||
8 |
B |
Koch Piotr |
W |
Torba Roman |
7:11 |
7:11 |
8:11 |
|
|
0:3 |
0:8 |
|||||||||||||||
9 |
D |
Bajuk Michał |
Y |
Słupski Tomasz |
1:11 |
6:11 |
5:11 |
|
|
0:3 |
0:8 |
|||||||||||||||
10 |
C |
Kozieradzki Andrzej |
Z |
Wyskiel Patryk |
17:15 |
11:13 |
11:6 |
11:5 |
|
3:1 |
1:9 |
|||||||||||||||
11 |
A |
Łagwa Robert |
Y |
Słupski Tomasz |
8:11 |
7:11 |
2:11 |
|
|
0:3 |
1:10 |
|||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||
ZWYCIĘZCA: UKS GROT-MICHAŁ WERBKOWICE |
|
WYNIK: |
||||||||||||||||||||||||
|
10:1 |
{phocagallery view=category|categoryid=192|limitstart=0|limitcount=0}