Artystyczne Kolędowanie 2021

Okres Bożego Narodzenia to czas śpiewania kolęd. Każdego roku „Artystyczne Kolędowanie” odbywało się w kościele parafialnym w Werbkowicach, w tym roku ze względu czas pandemii pokolędujemy w innej formie – zdalnej.

„Pamiętamy – dziękujemy; mural patriotyczny w miejscowości Hostynne-Kolonia”

W dniu 27.11.2020 r. odbyło się uroczyste odsłonięccie muralu patriotycznego na fasadzie Publicznej Szkoły Podstawowej w Hostynnem-Kolonia.

Odsłonięcie muralu patriotycznego w Hostynnem-Kolonii

Informujemy, że w dniu jutrzejszym (27.11) odbędzie się uroczyste odsłonięcie muralu patriotycznego na ścianie Szkoły Podstawowej w miejscowości Hostynne-Kolonia, powstałego w ramach zadania „Pamiętamy – dziękujemy; mural patriotyczny w miejscowości Hostynne-Kolonia”, współfinasowanego przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

Wyniki 10. Międzypowiatowego Festiwalu Zespołów Śpiewaczych

Tegoroczny 10. Międzypowiatowy Festiwal Zespołów Śpiewaczych – Werbkowice 2020, ze względu na ograniczenia sanitarno-epidemiologiczne odbywał się zdalnie. Do GOKu wpłynęło 5 nagrań występów zespołów śpiewaczych, które następnie zostały przekazane do oceny Wojewódzkiemu Ośrodkowi Kultury w Lublinie.

Ostatnia chwila na wypożyczenie książek!

Zgodnie z najnowszymi wytycznymi od 7 do 29 listopada nasza biblioteka będzie zamknięta (pracujemy przy drzwiach zamkniętych). W związku z powyższym informujemy Państwa, iż w dniu jutrzejszych (6.11) biblioteka będzie czynna dłużej w godz. 8:00-18:00, żeby Państwo mieli czas zaopatrzyć się w ulubioną literaturę na długie jesienne wieczory.

10. Międzypowiatowy Festiwal Zespołów Śpiewaczych

Tegoroczny Jubileuszowy 10. Międzypowiatowy Festiwal Zespołów Śpiewaczych, ze względu na ograniczenia sanitarno-epidemiologiczne przebiega w innej formie – zdalnej. Do 3.11.2020 zainteresowane zespoły oraz soliści i duety miały możliwość nadsyłania nagrań swoich występów. Obecnie czekamy na werdykt komisji.

Zapraszamy do udziału w konkursie "Świąteczna Bajka"

Zapraszamy na konkurs plastyczny na kartkę i zabawkę świąteczną dla dzieci i młodzieży szkolnej z gminy Werbkowice pt. „ŚWIĄTECZNA BAJKA”.

Zapraszamy na wystawę "Polscy Mistrzowie Ilustracji"

Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach zaprasza na wystawę „Polscy Mistrzowie Ilustracji”. Wielcy, niepowtarzalni, oryginalni czarodzieje wyobraźni zabiorą nas w podróż do magicznego świata bajek, a dla większości z nas – naszego dzieciństwa.

Zapraszamy na zajęcia do GOKu!

Zapraszamy na zajęcia do GOKu. Poniżej szczegółowa rozpiska zajęć.

Promocja książki „100-lecie bitwy Polsko-Bolszewickiej oraz miejscowości Hostynne Kolonia”

W sobotę 26 września 2020 roku o godzinie 13:00 przed pomnikiem ku czci poległych żołnierzy 30. Pułku Strzelców Kaniowskich znajdującego się na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Hostynnem Kolonii odbyła się Promocja książki „100-lecie bitwy Polsko-Bolszewickiej oraz miejscowości Hostynne Kolonia”.