Nasi sąsiedzi z przedszkola świętowali wyjątkowy Jubileusz! To były obchody na miarę tak wspaniałego święta – pełne profesjonalizmu, ale przede wszystkim serca, wzruszeń i dziecięcej radości.
Wielkie brawa i podziękowania dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rodziców oraz wszystkich, którzy włożyli mnóstwo pracy w organizację tego cudownego wydarzenia. Było naprawdę fantastycznie!
Koniecznie zajrzyjcie na profil FB Przedszkola Samorządowego "Bajka" w Werbkowicach, żeby zobaczyć fotorelację z tego pięknego dnia!