Drogie Dzieci, świat potrzebuje Waszej ciekawości, odwagi i wyobraźni. To dzięki nim powstają najlepsze pomysły, rodzą się przyjaźnie i zmienia się rzeczywistość na lepszą.
Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam, abyście zawsze zachowali w sobie radość odkrywania, odwagę do zadawania pytań i wiarę we własne możliwości. Nie bójcie się marzyć, ale pamiętajcie też, że marzenia najpiękniej spełniają się tym, którzy potrafią połączyć je z pracą, wytrwałością i dobrym sercem.
Rośnijcie szczęśliwie. Bądźcie ciekawi świata, życzliwi dla innych i dumni z tego, kim jesteście.
Bo przyszłość zaczyna się właśnie od Was.
Monika Podolak
Wójt Gminy Werbkowice
Maciej Buczyński
Przewodniczący Rady Gminy Werbkowice