To już jutro! Dokładnie w piątek, 29 maja o godzinie 10:00, w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach rozpoczną się wyjątkowe obchody 75-lecia powstania Przedszkola Samorządowego „Bajka”!
To niesamowity jubileusz – trzy ćwierćwiecza pięknych wspomnień, pierwszych przyjaźni i wspólnej zabawy kolejnych pokoleń mieszkańców naszej gminy.
Do zobaczenia!