W minioną niedzielę w GOK-u świętowaliśmy dwa najpiękniejsze dni w roku – Dzień Mamy i Dzień Taty! Na scenie zobaczyliśmy mnóstwo talentów, od fantastycznych grup tanecznych po świetne występy wokalne i muzyczne.
Ogromne brawa dla wszystkich wykonawców i instruktorów za genialną część artystyczną, a rodzicom dziękujemy za tak liczną obecność!
Jeśli nie mogliście być z nami albo chcecie przeżyć te chwile jeszcze raz, koniecznie zajrzyjcie na profil Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach!