Na co dzień rzadko o tym myślimy — odkręcamy kran, korzystamy z wody i po prostu żyjemy swoim rytmem. Za tym codziennym spokojem stoi jednak odpowiedzialna praca ludzi, którzy dbają o dostarczanie wody, funkcjonowanie oczyszczalni i całej infrastruktury, bez której trudno wyobrazić sobie codzienne życie mieszkańców naszej gminy.
Z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej dziękujemy Pracownikom Komunalny Zakład Oczyszczania w Werbkowicach za zaangażowanie i pracę na rzecz naszej społeczności.