Znicze pamięci już płoną
Featured

Znicze pamięci już płoną

Znicze w imieniu społeczności gminy zapalili Monika Podolak - Wójt Gminy Werbkowice wraz z Przewodniczącym Rady Gminy - Maciejem Buczyńskim.

Ogień pamięci pochodzący ze Sztafeta Rowerowa ,,Ogień Niepodległości'' zapłonął m.in. w Sahryniu, Hostynnem-Kolonii i Werbkowicach – przy grobach i pomnikach bohaterów, którzy walczyli o wolną Polskę.

Więcej:  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02xDA3jLihnoArkKDtStZLTakQ5S7Mz83n4Eioopp7x6ts9JCk9Q3CWiJnTJEThwnml&id=61553954050409

Zapraszamy na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości – 11 listopada w Werbkowicach:

  • 11:30 msza św. w intencji Ojczyzny w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła w Werbkowicach
  • 12:15 przemarsz pod Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach
  • 12:30 uroczystości przy Pomniku z Wojskową Asystą Honorową 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „HUBALA” w Hrubieszowie
  • 13:20 występ patriotyczny uczniów ze Szkoły Podstawowej w Werbkowicach w sali kinowej GOK Werbkowice
Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes