PÓŁKOLONIE - WERBKOWICE 2023

PÓŁKOLONIE - WERBKOWICE 2023

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat do udziału w zorganizowanym wakacyjnym wypoczynku w formie półkolonii.

 

Termin (turnus trwa 10 dni): 31 lipca - 11 sierpnia 2023 r. (bez sobót i niedziel).

 

W programie:

 zorganizowane zajęcia - minimum 6 godz. dziennie (8:00 – 14:00),

 wycieczki turystyczno krajoznawcze:

- Chełm - Chełmskie Podziemia Kredowe - spotkanie z DUCHEM BIELUCHEM,

- Zamość - zwiedzanie miasta - Starówka - Kazamata (schron w twierdzy bastionowe) i Działobitnia (stanowisko ogniowe działa) Twierdzy Zamość i/lub ZOO,

- Wandalska Zagroda w Kotorowie,

- Roztocze - całodzienna wycieczka autokarowa: Szumy nad Tanwią, kamieniołom w Józefowie, Czartowe Pole, Tomaszów Lubelski - Majdan Sopocki - Krasnobród,

- kąpielisko pod nadzorem ratowników - Jezioro Białe w Okunince,

- Pływalnia "FALA" w Hrubieszowie i Park Linowy w Hrubieszowie (2 razy),

- Chełmski Park Wodny,

 zajęcia warsztatowe w grupach o charakterze sportowym, rekreacyjnym, edukacyjnym, artystycznym, animacja czasu wolnego - (taneczne, teatralno-wokalne, plastyczne),

 wyżywienie - 2 posiłki (śniadanie i obiad),

 opieka kierownika grupy oraz wykwalifikowanej kadry pedagogicznej,

 bilety wstępu (zgodnie z programem),

 ubezpieczenie NNW.

 

Organizator:

Wschodnie Towarzystwo Regionalne Brama Lwowska

Turkowice 125/8

22-546 Turkowice

 

Miejsce:Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach

Uczestnicy: dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat.

 

Koszt całkowity na osobę: 700 zł (siedemset złotych) - dla dzieci rolników całkowity koszt to 150 zł, po dofinansowaniu w kwocie 100 zł do uczestnika przez Wójta Gminy Werbkowice.

 

Dla dzieci/młodzieży urodzonych od dnia 1 stycznia 2007 r. do dnia 31 grudnia 2018 r., których co najmniej jedno z rodziców/prawnych opiekunów podlega ubezpieczeniu w KRUS w pełnym zakresie, pozyskaliśmy dofinansowanie, w wysokości 450 zł/osobę - konieczne będzie dostarczenie zaświadczenia z KRUS.

 

Zgłoszenia: wyłącznie w formie pisemnej na załączonych kartach zgłoszeniowych należy składać w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Werbkowicach (zgłoszenia do wyczerpania miejsc). Do karty zgłoszeniowej należy od razu dołączyć oświadczenia, regulamin i deklaracje.

 

Wpłaty należy uiszczać na konto: WTR Brama Lwowska nr 42 1140 2004 0000 3602 7754 4249 z dopiskiem: „wpłata na cele statutowe Stowarzyszenia półkolonie oraz nr telefonu osoby wpłacającej (rodzica/opiekuna dziecka)”

Wpłata w wysokości 150 zł będzie równoznaczna z deklaracją udziału w półkolonii i rezerwacją miejsca.

 

W pierwszej kolejności kwalifikowane będą dzieci/młodzież, których rodzice dokonali wpłaty. W razie otrzymania większej liczby zgłoszeń niż posiadamy miejsc, decydująca o zakwalifikowaniu będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku niezakwalifikowania uczestnika (z uwagi na wyczerpanie wolnych miejsc), Stowarzyszenie zwraca na konto osoby wpłacającej pełną kwotę dokonanej wpłaty. W przypadku rezygnacji z udziału w półkolonii nie później niż miesiąc przed dniem rozpoczęcia nastąpi zwrot pełnej kwoty zaliczki, od 30 do 4 dni do rozpoczęcia półkolonii - zwrot połowy zaliczki. W przypadku rezygnacji na trzy dni i mniej przed rozpoczęciem turnusu, wpłacona zaliczka nie będzie zwracana.

 

UWAGA:

Liczba miejsc jest ograniczona.

Dodatkowe informacje:

  • tel.: 781 234 906
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • sekretariat Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Werbkowicach.

 

ZAPRASZAMY

 

info.: ZSP w Werbkowicach

 

Karta kwalifikacyjna

RODO FSUSR

RODO WTR

Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes