Jubileusz 100-lecia urodzin Pani Julianny Kloc
Featured

Jubileusz 100-lecia urodzin Pani Julianny Kloc

W dniu 17 kwietnia 2023 r. mieszkanka Gminy Werbkowice Pani Julianna Kloc obchodziła piękny jubileusz 100-lecia urodzin.

Jubilatka urodziła się w 1923 r. w Skrzyńcu (Gmina Bełżyce). Dzieciństwo i młodość spędziła w rodzinnych stronach. W 1943 roku wyszła za mąż za Stanisława Kloca. Zajmowała się pracą w gospodarstwie i wychowywaniem dzieci. Jest matką 6 dzieci, babcią 16 wnuków i prababcią 24 prawnuków. Od 1950 roku mieszka w Terebiniu. Wspólnie z mężem przeżyli  49 lat,  a od roku 1992  jest wdową. Mimo podeszłego wieku i wielu schorzeń, Pani Julianna jest w miarę samodzielna. Interesuje się literaturą religijną i teleturniejami telewizyjnymi. Jej dewizą życiową jest modlitwa i wiara w Opatrzność Boską, która nie zawodzi.

Z tej okazji dostojną Jubilatkę odwiedzili Wójt Gminy Werbkowice – Agnieszka Skubis-Rafalska oraz Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Hrubieszowie – Piotr Matelski, składając najserdeczniejsze życzenia oraz kwiaty, prezenty i listy gratulacyjne. Szanownej Jubilatce życzenia i gratulacje w imienia Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, odczytała i wręczyła Agnieszka Skubis-Rafalska.

W tym wyjątkowym dniu Pani Juliannie towarzyszyła najbliższa rodzina. Nie zabrakło również tradycyjnego toastu i odśpiewano „200 lat”.

Szanownej Jubilatce jeszcze raz gratulujemy tak pięknego Jubileuszu, życząc wielu słonecznych dni, pogody ducha i dobrego zdrowia na dalsze lata życia.

Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes