W dniu 25 kwietnia 2010 roku (niedziela) w Werbkowicach odbędzie się XVII Ogólnopolski Cukrowniczy Bieg Uliczny. Uroczyste otwarcie nastąpi o godzinie 10:30 przy Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach.
W dniu 25 kwietnia 2010 roku (niedziela) w Werbkowicach odbędzie się XVII Ogólnopolski Cukrowniczy Bieg Uliczny. Uroczyste otwarcie nastąpi o godzinie 10:30 przy Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach.
W związku z trwającymi pracami nad złożeniem wniosku o dofinansowanie instalacji kolektorów słonecznych dla mieszkańców gminy na potrzeby podgrzewania wody użytkowej informujemy zainteresowanych o zmianie warunków dofinansowania przedsięwzięcia. Ze względu na nowe rozporządzenie, obniżeniu ulega dofinansowanie ze środków unijnych z 85% do 50%.
Zdrowych, pogodnych pełnych wiary i nadziei i miłości Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, smacznego jajka i wielkanocnego mazurka oraz miłych rodzinnych spotkań przy świątecznym stole życzą