Informacja o spotkaniu dotyczącym Rządowego Programu Odbudowy Zabytków

Informacja o spotkaniu dotyczącym Rządowego Programu Odbudowy Zabytków oraz zmian w Regulaminach wynikających z Uchwały Rady Ministrów nr 205/2022, zmieniającej Uchwałę Rady Ministrów nr 84/2021, powołującą Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Wójt Gminy Werbkowice zaprasza samorządy oraz podmioty z terenu Powiatu Hrubieszowskiego zainteresowane możliwością ubiegania się o uzyskanie dofinansowania w formie dotacji na spotkanie informacyjne.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Urzędu Gminy Werbkowice w dniu 9 lutego 2023 r. (czwartek) o godz. 11-tej w sali USC.

Agenda:
1. Status Programu
2. Zmiany wprowadzone Uchwałą Rady Ministrów nr 205/2022
3. Rządowy Program Odbudowy Zabytków
4. Warto wiedzieć – aktualności
5. Proces finansowania inwestycji

Spotkanie poprowadzi Pan Michał Mączka - menedżer ds. rozwoju relacji społecznych koordynujący województwo lubelskie z ramienia Banku Gospodarstwa Krajowego.

W spotkaniu może wziąć udział maksymalnie dwóch przedstawicieli reprezentujących dany samorząd lub podmiot.

Proszę o potwierdzenie danych osób, które wezmą udział w spotkaniu telefonicznie tel. 84 6572 080 wewn. 35 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu.

 

Wójt

(-) Agnieszka Skubis-Rafalska