Drukuj
Aktualności
1 września 2021 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Werbkowicach

1 września uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Werbkowicach weszli w nowy rok szkolny 2021/22.

Po obchodach patriotycznych przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego uczniowie udali się do szkoły. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/22 odbyła się na hali sportowej i rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu sztandarowego oraz odśpiewaniem hymnu. W uroczystości udział wzięła Agnieszka Skubis-Rafalska Wójt gminy Werbkowic wraz z insp. Sławomirem Bednarczukiem. Wójt złożyła na ręce Anny Woś podziękowania za pracę na stanowisku Dyrektora włożoną w funkcjonowanie Szkoły Podstawowej w Werbkowicach. Następnie Małgorzata Majewska – Tkaczuk otrzymała gratulacje w związku z objęciem funkcji Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Werbkowicach oraz życzenia wszelkiej pomyślności, wspaniałych osiągnięć, sukcesów w pracy, radości i satysfakcji oraz spełnienie wszelkich planów i zamierzeń. Wójt złożyła życzenia uczniom i nauczycielom, rodzicom oraz opiekunom na nadchodzący rok szkolny 2021/22.

Uczniowie wrócili do szkoły pełni optymizmu, zarówno z powodu, iż lekcje będą odbywać się w trybie stacjonarnym, ale przede wszystkim byli stęsknieni towarzystwa swoich przyjaciół i rówieśników.

Życzymy uczniom, rodzicom, opiekunom, dyrektorom i nauczycielom szkół z terenu gminy Werbkowice, aby nadchodzący rok szkolny był dla Was źródłem radości, satysfakcji i sukcesów.