Drukuj
O gminie

VIII Kadencja 2018-2023 - Skład aktualny

Radni Gminy 2018-2023
Przewodniczący KIDYBA Mariusz 
Wiceprzewodniczący BUCZYŃSKI Maciej Maurycy 
Wiceprzewodniczący MALISZEWSKI Grzegorz Stanisław 
Radni ABRAMIUK Krzysztof Józef
  BIEŃKOWSKA-SOŁODUCHA Edyta (do 31.12.2019)
KIJEWSKI Antoni (od 05.04.2020)
  DĄBROWSKI Tadeusz
  KICZYŃSKI Sławomir
  KIDYBA Robert
  KRAL Jolanta Stanisława
  LEKAN Jarosław
  ŁOŚ Aleksander
  MUSUR Edyta (do 31.12.2019)
TRACZ-MARDOFEL Zdzisława (od 31.12.2019)
  PIETRUK Marek Jan
  PILUŚ Justyna Agnieszka
  ZIELENIUCHA Wiesław Tadeusz
   
Komisja rewizyjna
Przewodniczący KIDYBA Robert 
Zastępca Przewodniczącego DĄBROWSKI Tadeusz 
  KICZYŃSKI Sławomir 
  TRACZ-MARDOFEL Zdzisława
  PILUŚ Justyna Agnieszka 
   
Komisja budżetu
Przewodniczący KIJEWSKI Antoni
Zastępca Przewodniczącego ABRAMIUK Krzysztof Józef
  BUCZYŃSKI Maciej Maurycy 
  MALISZEWSKI Grzegorz Stanisław
  ZIELENIUCHA Wiesław Tadeusz 
   
Komisja samorządu
Przewodniczący PIETRUK Marek Jan 
Zastępca Przewodniczącego KRAL Jolanta Stanisława 
  KIDYBA Mariusz 
  LEKAN Jarosław 
  ŁOŚ Aleksander 
   
Komisja skarg, wniosków i petycji
Przewodniczący KRAL Jolanta Stanisława 
Zastępca Przewodniczącego LEKAN Jarosław 
  TRACZ-MARDOFEL Zdzisława
  KIDYBA Robert 
  PIETRUK Marek Jan 

Archiwum

VII Kadencja 2014-2018

Radni Gminy 2014-2018
Przewodniczący Grabowski Ryszard Kazimierz
Wiceprzewodniczący Bieńkowska-Sołoducha Edyta (do 30.06.2015)
Pietruk Marek (od 30.06.2015 do 29.11.2016)
Kowalczyk Magdalena (od 29.11.2016)
Radni Abramiuk Krzysztof Józef
  Bieńkowska-Sołoducha Edyta
  Gałka Jarosław Tomasz
  Grabowski Ryszard Kazimierz
  Kaźmierczak Krzysztof
  Kidyba Mariusz
  Kidyba Robert
  Kielar Alicja Maria
  Klimkowicz Dariusz
  Kowalczyk Magdalena
  Mazurek Beata
  Musur Edyta
  Pietruk Marek
  Skubis-Rafalska Agnieszka (do 29.02.2016)
Muzyczka Danuta (od 08.06.2016)
  Szymczuk Mirosław Andrzej
   

VI Kadencja 2010-2014

Radni Gminy 2010-2014
Przewodniczący Wiater Tadeusz (do 31.05.2012)
Wojturska Małgorzata (od 01.06.2012)
Wiceprzewodniczący Ślusarz Elżbieta Grażyna
Radni Bak Jan
  Barczuk Bożena
  Bieńkowska-Sołoducha Edyta
  Chojnowski Tadeusz Leszek
  Dąbrowski Tadeusz
  Klimkowicz Dariusz
  Piluś Krzysztof Władysław
  Saj Czesław (do 24.06.2011)
Buczyński Maciej Maurycy (od 29.09.2011)
  Skirski Józef Tomasz
  Skrzypczak Bogdan Zdzisław
  Stachniuk Stanisław
  Ślusarz Elżbieta Grażyna
  Wiater Tadeusz
  Wieleba Stanisław
  Wojturska Małgorzata

V Kadencja 2006-2010

Radni Gminy 2006-2010
Przewodniczący Wiater Tadeusz
Wiceprzewodniczący Ślusarz Elżbieta
Radni Bak Jan
  Bednarczuk Sławomir (do 25.04.2007)
Wróbel Iwona (od 16.08.2007)
  Garbacz Eugeniusz
  Hudoba Bożena
  Knap Maria
  Kryszczuk Ryszard
  Kurzawa Marian
  Litwińczuk Urszula
  Skirski Józef
  Ślusarz Elżbieta
  Świąder Witold
  Trzak Jarosław
  Wiater Tadeusz
  Wieleba Stanisław
  Wyskiel Wojciech

IV Kadencja 2002-2006

Radni Gminy 2002-2006
Przewodniczący Czarnecki Franciszek (do 28.09.2004)
Bednarczuk Sławomir (od 28.09.2004)
Wiceprzewodniczący Muzyczka Danuta (do 28.09.2004)
Wojturski Stanisław (od 28.09.2004)
Radni Bożek Wojciech
  Buczyński Maciej
  Czarnecki Franciszek
  Denefner Grzegorz (do 28.08.2003)
Bednarczuk Sławomir (od 08.12.2003)
  Kamińska Małgorzata (do 30.05.2005)
Mendoń Janusz (od 27.09.2005)
  Kijewski Antoni (do 12.12.2002)
Świąder Witold (od 29.04.2003)
  Łabański Jerzy
  Miazga Andrzej
  Muzyczka Danuta
  Piluś Halina
  Sieraczyński Lech (do 30.05.2005)
Skirski Józef (od 27.09.2005)
  Trzak Jarosław
  Wietrzyk Aleksander
  Wojturski Stanisław
  Żyła Mieczysław

III Kadencja 1998-2002

Radni Gminy 1998-2002
Przewodniczący Kijewski Antoni
Wiceprzewodniczący Małek Marian
Radni Bajkiewicz Janusz
  Bączkowski Włodzimierz
  Bilik Franciszek
  Ciucki Julian
  Czarnecki Franciszek
  Denefner Grzegorz
  Dobrowolski Zygmunt
  Gądek Dariusz
  Gleń Henryk (do 22.03.2000)
Wietrzyk Aleksander (od 03.07.2000)
  Kamińska Małgorzata
  Kijewski Antoni
  Korzeniowska-Cichecka Anna
  Miazga Andrzej
  Małek Marian
  Międlarz Józef
  Muzyczka Danuta
  Sieraczyński Lech
  Siuda Wojciech
  Tarnawski Czesław
  Walczuk Józef
  Wiśniewski Piotr
  Zinkiewicz Antoni

II Kadencja 1994-1998

Radni Gminy 1994-1998
Przewodniczący Piluś Halina
Wiceprzewodniczący Bondyra Kazimierz (do 25.01.1996)
Bełz Mieczysław (od 25.01.1996)
Wiceprzewodniczący Saj Czesław (do 25.01.1996)
Nogas Ryszard (od 25.01.1996)
Radni Antosz Jan
  Barczuk Andrzej
  Bełz Mieczysław
  Bilik Franciszek
  Bondyra Kazimierz
  Cisek Jerzy
  Denefner Grzegorz
  Janicki Jerzy
  Kijewski Antoni
  Kryszczuk Ryszard
  Lipczyński Ryszard
  Łazorczyk Marian
  Międlarz Józef
  Musolf Jan
  Nogas Ryszard
  Obszyński Stanisław
  Piluś Halina
  Przepiórka Teresa (do 23.08.1995)
Majewski Marian (od 02.12.1995)
  Saj Czesław
  Strycharz Piotr (do 23.08.1995)
Marek Zygmunt (od 02.12.1995)
  Walczuk Józef
  Zdyb Tadeusz

I Kadencja 1990-1994

Radni Gminy 1990-1994
Przewodniczący Musiał Józef (do 26.03.1991)
Niedźwiedź Stanisław (od 26.03.1991)
Wiceprzewodniczący Buczyński Maciej
Wiceprzewodniczący Strycharz Piotr
Radni Antosz Jan
  Barczuk Andrzej
  Bilik Franciszek
  Bondyra Kazimierz (do 06.05.1993)
Grabowski Ryszard (od 16.07.1993)
  Buczyński Maciej
  Budny Jan
  Czyrka Wiesław
  Dec Henryk
  Denefner Grzegorz
  Dobrowolski Zygmunt
  Grabik Urszula (do 25.03.1993)
Błazik Edward (od 16.07.1993)
  Kijewski Antoni
  Kloc Jan
  Lizun Jan
  Mękal Szczepan
  Musiał Józef
  Niedźwiedź Stanisław
  Pawlos Janusz
  Strycharz Piotr
  Swatowski Romuald
  Szewczuk Jerzy
  Szuptarski Stanisław
  Weremczuk Anatol
  Wilkos Józef
  Witer Janina

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w czwartki w godz. 9:00-11:00, pokój nr 5a na parterze Urzędu Gminy.

 

Kontakt z radnymi z terenu Gminy Werbkowice jest możliwy za pośrednictwem stanowiska ds. obsługi rady gminy: telefon 84 657 20 80, w. 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ponadto radni uczestniczą w obradach sesji Rady Gminy Werbkowice.

Terminy sesji zamieszczane są na stronie internetowej Urzędu: http://werbkowice.pl/

Transmisja sesji i archiwum nagrań dostępne są na stonie: https://werbkowice.sesja.pl/

Klauzula informacyjna dla uczestników sesji rady gminy