BIURO PROJEKTU "KU PRZYSZŁOŚCI"

Gmina Werbkowice – Urząd Gminy Werbkowice

ul. Zamojska 1, 22–550 Werbkowice

tel. 84 6572080 w. 48

fax 84 6572080

Przemysław Podskarbi - koordynator projektu

Wszelkich informacji udziela Biuro Projektu

kuprzyszlosci2

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

20130621robotyW dniach 12 i 13 czerwca 2013 roku 163 uczniów Szkoły Podstawowej w Werbkowicach wzięło udział w pozaszkolnych zajęciach z matematyki (programowanie robotów) oraz z przyrody (eksperymenty fizyczno-chemiczne).

Informujemy że, lista osób przyjętych na "szkolenie" do projektu "KU PRZYSZŁOŚCI" jest dostępna do wglądu w biurze projektu (22-550 Werbkowice ul. Zamojska 1, pok.nr 7).

Informujemy, że w dniu 4 stycznia 2013 r. w Szkole Podstawowej w Werbkowicach o godzinie 15:30, rozpocznie się rekrutacja uczestników projektu. Rekrutacja rozpocznie się od spotkania kadry zarządzającej i dyrekcji szkoły z rodzicami i opiekunami prawnymi uczniów klas III, IV, V, IV SP Werbkowice. Zapraszamy zainteresowane osoby.

Gmina Werbkowice realizuje projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pod nazwą "KU PRZYSZŁOŚCI" Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych.