Konferencja ASF

16 lipca 2018 r. (poniedziałek) o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej OHP w Zamościu (ul. Jana Kilińskiego 86A, 22-400 Zamość) organizuję konferencję pt." ASF-wyzwanie XXI wieku", na którą serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Harlem zagra w Werbkowicach

Z okazji Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości - Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach zaprasza na "Koncert Wolności" w wykonaniu zespołu HARLEM.

W związku ze zwiększającymi się stratami w uprawach i płodach rolnych spowodowanymi przez zwierzęta łowne udostępniamy informację o granicach i danych kontaktowych dzierżawców lub zarządców obwodów łowieckich występujących na terenie Gminy Werbkowice.

Konkurs na zgłoszenie znalezionych zwłok padłego dzika – III edycja

Mieszkańcy gmin zagrożonych wirusem afrykańskiego pomoru świń (ASF), którzy znajdą padłego dzika, nadal mogą zgłaszać się po nagrodę w wysokości 200 zł. Zarząd Województwa Lubelskiego podjął decyzję o realizacji trzeciego etapu konkursu. Akcja potrwa do 30 listopada.

Obóz Karate Okuninka 2018

W obozie Karate w Okunince wzięło udział 120 uczniów z czterech klubów Sandomierz, Łosice, Hrubieszów i Werbkowice.

Festiwal tenisa stołowego 2019

W styczniu 2019 roku na Hali Sportowej w Werbkowicach zapowiada się prawdziwa uczta dla miłośników Tenisa Stołowego.

Bezpłatny dowóz uczniów niepełnosprawnych

Gmina Werbkowice informuje, że organizuje bezpłatny dowóz uczniów z niepełnosprawnościami z terenu gminy do placówek edukacyjnych w roku szkolnym 2018/2019, tj. do:

Biznes Lubelskie dla przedsiębiorców

Prowadzisz firmę w powiecie hrubieszowskim? Koniecznie przyjdź na spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie”, które odbędzie się we wtorek, 17 lipca 2018 r. o godz. 13.30, w Hotelu&Restauracji Jagiełło przy ul. Grabowieckiej 20 w Hrubieszowie.

Dzień Werbkowic Dzień Cukrownika 2018

Tegoroczny Dzień Werbkowic i Dzień Cukrownika odbył się w szczególnie niesprzyjających warunkach pogodowych. Jednak urozmaicony i bogaty program przyczyniał się żeby zapomnieć o deszczu i zimnie. Każdy uczestnik Festynu mógł znaleźć coś dla siebie.

Kierownik Posterunku Policji w Werbkowicach przeszedł na emeryturę

Kierownik Posterunku Policji w Werbkowicach asp. szt. Zenon KRAL przeszedł na emeryturę.