Harmonogram zebrań wiejskich, wyborów sołtysa i rady sołeckiej 2019

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w zebraniach wiejskich, wyborów sołtysa i rady sołeckiej w styczniu 2019 r.

 

Przed przystąpieniem do głosowania wyborca jest obowiązany okazać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem umożliwiającym stwierdzenie tożsamości.

 

Harmonogram zebrań wiejskich, wyborów sołtysa i rady sołeckiej 2019

Lp.

Sołectwo

Data

Termin

Miejsce

Radni

I

II

1.

Adelina

2019‑01‑15

13.00

13.15

świetlica

Edyta Bieńkowska-Sołoducha

2.

Alojzów

2019‑01‑20

14.00

14.15

świetlica

Sławomir Kiczyński

3.

Dobromierzyce

2019‑01‑10

11.00

11.15

świetlica

Edyta Musur

4.

Gozdów

2019‑01‑20

15.30

15.45

świetlica

Robert Kidyba

5.

Hostynne

2019‑01‑10

12.30

12.45

świetlica

Jarosław Lekan

6.

Hostynne-Kolonia

2019‑01‑17

12.30

12.45

świetlica

Jarosław Lekan

7.

Honiatycze

2019‑01‑16

12.30

12.45

świetlica

Wiesław Zieleniucha

8.

Honiatycze-Kolonia

2019‑01‑16

14.00

14.15

świetlica

Wiesław Zieleniucha

9.

Honiatyczki

2019‑01‑16

11.00

11.15

świetlica

Wiesław Zieleniucha

10.

Konopne

2019‑01‑13

14.00

14.15

świetlica

Maciej Buczyński

11.

Kotorów

2019‑01‑13

15.30

15.45

świetlica

Mariusz Kidyba

12.

Łysa Góra

2019‑01‑19

14.00

14.15

świetlica

Mariusz Kidyba

13.

Malice

2019‑01‑13

17.00

17.15

świetlica

Mariusz Kidyba

14.

Peresołowice

2019‑01‑17

14.00

14.15

świetlica

Edyta Musur

15.

Podhorce

2019‑01‑20

17.00

17.15

świetlica

Tadeusz Dąbrowski

16.

Sahryń

2019‑01‑12

14.00

14.15

świetlica

Edyta Bieńkowska-Sołoducha

17.

Sahryń-Kolonia

2019‑01‑12

13.00

13.15

świetlica w miejscowości Sahryń

Edyta Bieńkowska-Sołoducha

18.

Strzyżowiec

2019‑01‑19

15.30

15.45

dom prywatny

Jolanta Kral

19.

Terebiń

2019‑01‑18

11.00

11.15

świetlica

Aleksander Łoś

20.

Terebiń-Kolonia

2019‑01‑18

12.00

12.15

świetlica w miejscowości Terebiń

Aleksander Łoś

21

Terebiń-Zady

2019‑01‑18

13.00

13.15

świetlica w miejscowości Terebiń

Jolanta Kral

22.

Terebiniec

2019‑01‑19

17.00

17.15

świetlica

Jolanta Kral

23.

Turkowice

2019‑01‑12

17.00

17.15

świetlica

Justyna Piluś

24.

Werbkowice

2019‑01‑27

15.00

15.15

Gminny Ośrodek Kultury

Krzysztof Abramiuk
Maciej Buczyński
Marek Pietruk
Grzegorz Maliszewski

25.

Wronowice

2019‑01‑12

15.30

15.45

świetlica

Justyna Piluś

26.

Wilków

2019‑01‑14

13.00

13.15

świetlica

Tadeusz Dąbrowski

27.

Wilków-Kolonia

2019‑01‑14

14.00

14.15

świetlica

Tadeusz Dąbrowski

28.

Łotów

2019‑01‑10

14.00

14.15

świetlica

Jarosław Lekan

29.

Zagajnik

2019‑01‑15

14.30

14.45

świetlica w miejscowości Sahryń

Edyta Bieńkowska-Sołodu