Drukuj
Urzędowe
Harmonogram zebrań wiejskich w 2017 roku

Przedstawiamy harmonogram zebrać wiejskich, które odbędą się w marcu 2017 roku. Prosimy o zapoznanie się z terminami zebrań w poszczególnych sołectwach. Zachęcamy mieszkańców sołectw do udziału w spotkaniach.

 Lp.

SOŁECTWO

DATA

TERMIN

MIEJSCE

RADNI

1.

ADELINA

01.03.2017

10.00

ŚWIETLICA

Edyta Bieńkowska-Sołoducha

2.

ALOJZÓW

02.03.2017

16.00

ŚWIETLICA

Jarosław Gałka

3.

DOBROMIERZYCE

07.03.2017

12.00

ŚWIETLICA

Edyta Musur

4.

GOZDÓW

03.03.2017

16.00

ŚWIETLICA

Robert Kidyba

5.

HOSTYNNE

08.03.2017

14.00

ŚWIETLICA

Magdalena Kowalczyk

6.

HOSTYNNE-KOLONIA

08.03.2017

12.00

ŚWIETLICA

Magdalena Kowalczyk

7.

HONIATYCZE

16.03.2017

12.00

ŚWIETLICA

Alicja Kielar

8.

HONIATYCZE-KOLONIA

16.03.2017

10.00

ŚWIETLICA

Alicja Kielar

9.

HONIATYCZKI

16.03.2017

14.00

ŚWIETLICA

Alicja Kielar

10.

KONOPNE

09.03.2017

11.00

ŚWIETLICA

Ryszard Grabowski

11.

KOTORÓW

15.03.2017

14.00

ŚWIETLICA

Mariusz Kidyba

12.

ŁYSA GÓRA

10.03.2017

10.00

ŚWIETLICA

Mariusz Kidyba

13.

MALICE

09.03.2017

13.00

ŚWIETLICA

Mariusz Kidyba

14.

PERESOŁOWICE

07.03.2017

14.00

ŚWIETLICA

Edyta Musur

15.

PODHORCE

03.03.2017

12.00

ŚWIETLICA

Beata Mazurek

16.

SAHRYŃ

01.03.2017

12.00

ŚWIETLICA

Edyta Bieńkowska-Sołoducha

17.

SAHRYŃ-KOLONIA

01.03.2017

12.00

ŚWIETLICA w miejscowości Sahryń

Edyta Bieńkowska-Sołoducha

18.

STRZYŻOWIEC

10.03.2017

12.00

DOM

PRYWATNY

Mirosław Szymczuk

19.

TEREBIŃ

02.03.2017

14.00

ŚWIETLICA

Dariusz Klimkowicz

20.

TEREBIŃ-KOLONIA

02.03.2017

14.00

ŚWIETLICA w miejscowości Terebiń

Dariusz Klimkowicz

20a

TEREBIŃ-ZADY

02.03.2017

14.00

ŚWIETLICA w miejscowości Terebiń

Mirosław Szymczuk

21.

TEREBINIEC

02.03.2017

12.00

ŚWIETLICA

Mirosław Szymczuk

22.

TURKOWICE

01.03.2017

14.00

ŚWIETLICA

Krzysztof Kaźmierczak

23.

WERBKOWICE

12.03.2017

15.00

GMINNY

OŚRODEK

KULTURY

Krzysztof Abramiuk

Ryszard Grabowski

Marek Pietruk

Danuta Muzyczka

24.

WRONOWICE

15.03.2017

12.00

ŚWIETLICA

Krzysztof Kaźmierczak

25.

WILKÓW

03.03.2017

14.00

ŚWIETLICA

Beata Mazurek

26.

WILKÓW-KOLONIA

07.03.2017

10.00

ŚWIETLICA

Beata Mazurek

27.

ŁOTÓW

08.03.2017

10.00

ŚWIETLICA

Magdalena Kowalczyk

28.

ZAGAJNIK

01.03.2017

12.00

ŚWIETLICA w miejscowości Sahryń

Edyta Bieńkowska-Sołoducha