Drukuj
Sportowe i rekreacyjne
Turniej Charytatywny w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy 2016-12-17

Wielkie serce, wysoki poziom piłkarski, wsparcie finansowe to wszystko w czasie Turnieju Charytatywnego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy, który odbył się na Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Werbkowicach.

W niedzielne przedpołudnie 17 grudnia 2016 roku na Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Werbkowicach, odbyła się Turniej Charytatywny w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Werbkowice. W turnieju udział wzięło 6 zespołów z powiatu hrubieszowskiego i zamojskiego.

Turniej otworzył Wójt Gminy Werbkowice Lech Bojko w asyście: przewodniczący RG Ryszard Grabowski, wiceprzewodniczący RG Magdalena Kowalczyk oraz radna Danuta Muzyczka. Imprezę prowadził kierownik hali sportowej Ryszard Mazurkiewicz.

Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, po rozegraniu 15 meczów, poszczególne miejsca zajęły:

  1. RAIDERS HRUBIESZÓW

  2. ANDORIA MIRCZE

  3. KOT&W WERBKOWICE

  4. HDJ SERWISKOM ZAMOSC

  5. KOKOŻAMBO WERBKOWICE

  6. BLACK TEAM WERBKOWICE

Za zajęcie miejsca 1-3 drużyny otrzymały puchar, ufundowany przez Wójta Gminy Werbkowice oraz pamiątkowe dyplomy. Wszystkie startujące drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Startujące drużyny wykazały się wysokim poziomem sportowym oraz wielkim sercem, dzięki ich zaangażowaniu, zgromadzono środki finansowe w wysokości 1700 złotych oraz 40 euro, które przekazano dla potrzebującej rodziny.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim organizatorom, współorganizatorom, sędziom, w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy sportowej, natomiast zawodnikom za udział w wydarzeniu piłkarskim.

Zdjęcia na profilu FB