W dniu 29 kwietnia 2007 r. odbył się w Werbkowicach XIV Ogólnopolski Cukrowniczy Bieg Uliczny oraz XIII Bieg. Parlamentarzystów, Starostów, Burmistrzów, Wójtów, Prezesów, Dyrektorów Firm pod patronatem Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Galeria zdjęć do obejrzenia. Pod patronatem:
  • Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego – Piotra Nurowskiego
  • Prezesa Krajowej Spółki Cukrowej SA w Toruniu – Krzysztofa Kowa
  • Marszałka Województwa Lubelskiego – Jarosława Zdrojkowskiego
  • Wojewody Lubelskiego – Sławomira Żukowskiego

Organizator:
  • Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy „KRYSZTAŁ” Werbkowice

Współorganizatorzy:
  • Krajowa Spółka Cukrowa SA w Toruniu Oddział „Cukrownia Werbkowice”
  • Rada i Wójt Gminy Werbkowice
  • Rada Wojewódzka Zrzeszenia LZS w Lublinie
  • Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
  • Przedszkole Samorządowe „Bajka” w Werbkowicach

Wyniki: (Całość do pobrania stąd)

 

8000 m
Bieg główny - mężczyźni
Miejsce Imię i nazwisko Rocznik Miejscowość/Klub/Szkoła
1 Dariusz Kuzdra 1975 Agros Zamość
2 Artur Jabłoński 1981 Unia Hrubieszów
3 Andrej Szewczuk 1977 Ukraina
4 Dawid Nowogrodzki 1988 Agros Zamość
5 Witalij Jaszczuk 1986 Ukraina
6 Stanisław Marzec 1962 Agro Natura Nałęczów
8000 m
Bieg główny - kobiety
1 Justyna Bąk 1974 Biłgoraj
2 Olga Kotowska 1983 Ukraina
3 Joanna Kaczor 1983 Znicz Biłgoraj
4 Legina Oleniewa 1958 Ukraina
5 Świetłana Martynienko 1983 Ukraina
6 Sylwia Sołoducha 1986 Agros Zamość
8000 m
Bieg główny - Kategorie Wiekowe
Kategoria 16 -19
1 Dawid Nowogrodzki 1988 Agros Zamość
2 Mateusz Narkiewicz 1988 Unia Hrubieszów
Kategoria 20 -29
1 Dariusz Kuzdra 1975 Agros Zamość
2 Artur Jabłoński 1981 Unia Hrubieszów
3 Maciej Falczyński 1975 Agro Natura Nałęczów
4 Przemysław Kuzdra 1987 Agros Zamość
5 Marek Podlipny 1974 Lubelski Węgiel Bogdanka
6 Łukasz Lipski 1986 Unia Hrubieszów
7 Tomasz Chwedyna 1973 LKS Milanów
8 Marek Wilgos 1986 Jarosławiec -Unia Hrubieszów
Kategoria 30 -39
1 Stanisław Terentowicz 1966 Agro Natura Nałęczów
Kategoria 40 -49
1 Stanisław Marzec 1962 Agro Natura Nałęczów
2 Krzysztof Gruca 1960 Lubelski Węgiel Bogdanka
3 Henryk Stelmach 1961 Dębica
4 Roman Prażmo 1956 Samoklęski
5 Grzegorz Guliński 1958 C. Dobrzelin
Kategoria 50 -59
1 Leszek Kot 1951 Lubelski Węgiel Bogdanka
2 Jan Brozdoł 1951 Lubartów
3 Zdzisław Koziej 1957 S.N. Lublin
4 Marian Michno 1947 Start Lublin
Kategoria 60 -69
1 Kazimierz Dziuroń 1946 Ulhówek
2 Ireneusz Policht 1939 Lubelski Węgiel Bogdanka
3 Jerzy Hiler 1947 Start Lublin
4 Edward Król 1942 Biłgoraj
1500 m
Parlamentarzystów, Starostów,
Burmistrzów, Wójtów, Prezesów, Dyrektorów Firm
1 Marek Podlipny Łęczna
2 Sergiej Panasiur Kovel
3 Leszek Kot Łęczna
4 Lech Puchowski Górniki
1500 m
Mężczyzn - plantatorów buraka cukrowego
1 Dawid Nowogrodzki Sady
2 Andrzej Smyk Stara Wieś
3 Wacław Banaszek Łasków
1500 m
Mężczyzn - pracowników cukrowni
1 Lucjan Byra Werbkowice
2 Grzegorz Czuliński Dobrzelin
3 Krzysztof Dudek Częstocice
2000 m
Chłopców - rocznik 1989 - 1988
1 Łukasz Krakowiak 1989 ZS 3 Hrubieszów - Unia
2 Artur Pawlos 1989 ZS 2 Hrubieszów - Unia
1500 m
Chłopców - rocznik 1991 - 1990
1 Konrad Kosowski 1990 LO 2 Lubartów - Nefryt
2 Sebastian Małyszek 1991 Agros Zamość
3 Krzysztof Danielak 1990 Olimpijczyk Sitno
4 Sebastian Paweł 1990 ZSP 5 - Agros Zamość
5 Wojciech Kasprowicz 1991 Znicz Biłgoraj
6 Rafał Szewczuk 1990 LO 3 Zamość
1500 m
Chłopców - rocznik 1991 - 1990
1 Konrad Kosowski 1990 LO 2 Lubartów - Nefryt
2 Sebastian Małyszek 1991 Agros Zamość
3 Krzysztof Danielak 1990 Olimpijczyk Sitno
4 Sebastian Paweł 1990 ZSP 5 - Agros Zamość
5 Wojciech Kasprowicz 1991 Znicz Biłgoraj
6 Rafał Szewczuk 1990 LO 3 Zamość
1500 m
Chłopców - rocznik 1993 - 1992
1 Dariusz Nowacki 1992 G. 2 Lubartów - Nefryt
2 Rafał Buczak 1992 Agros Zamość
3 Patryk Miedźwiedź 1992 Agros Zamość
4 Karol Nowosadowski 1992 G. Sitno - Olimpijczyk
5 Karol Kufel 1993 Agros Rejowiec
6 Grzegorz Kaczan 1993 G. 6 Biała podlaska
1200 m
Kobiet - pracowników cukrowni
1 Aneta Kaczoruk Werbkowice
2 Natalia Żerebiec Werbkowice
3 Iwona Kidyba Werbkowice
1500 m
Dziewcząt - rocznik 1989 - 1988
1 Urszula Kowalczuk 1989 Agros Zamość
2 Justyna Zduńczuk 1989 Agros Rejowiec
3 Patrycja Włoch 1989 II LO Lubartów - Nefryt
4 Paulina Błazik 1988 ZS 3 Hrubieszów
1200 m
Dziewcząt - rocznik 1991 - 1990
1 Sylwia Ogórek 1991 G. 2 Zamość
2 Żanna Żuk 1991 G. Michalów - Agros Z.
3 Dorota Sosnowska 1991 Biłgoraj Znicz
4 Marelena Warecka 1991 G. Rejowiec - Agros
5 Diana Bak 1991 Biłgoraj Znicz
6 Justyna Majdan 1991 G. 2 Zamość - Agros
1200 m
Dziewcząt - rocznik 1993 - 1992
1 Emilia Kosowska 1993 G 1 Lubartów - Nefryt
2 Agnieszka Karwat 1992 G. Sieliszcze - Agros R.
3 Maja Hojda 1993 G. 2 Hrubieszów - Unia
4 Ola Brud 1992 G. Sitno
5 Joanna Sosnowska 1993 G. 2 Biłgoraj - Znicz
6 Katarzyna Michońska 1992 G. Sitno - Olimpijczyk
1200 m
Chłopców - rocznik 1995 - 1994
1 Michał Majcher 1994 SP 1 Biłgoraj
2 Dawid Gęborys 1994 SP Tomaszów Lub. - Start
3 Andrzej Kulas 1994 SP Sitno - Iskra
4 Kamil Kliszcz 1995 SP Werbkowice
5 Dawid Adamczuk 1994 SP Werbkowice
6 Michał Małka 1994 SP 2 Tomaszów Lub. - Start
800 m
Dziewcząt - rocznik 1995 - 1994
1 Kamila Paluch 1994 SP Biłgoraj Znicz
2 Weronika Ragaman 1994 Rejowiec Fabr. Agros
3 Aneta Hojda 1994 SP 2 Hrubieszów Unia
4 Monika Kosz 1994 SP Pawłów Agros
5 Karolina Sadowska 1994 SP Rejowiec Fabr. Agros
6 Paulina Worożbit 1995 SP Werbkowice
800 m
Chłopców - rocznik 1996 i młodszych
1 Sebastian Denkiewicz 1996 SP Sitno
2 Bartłomiej Tokarski 1996 SP Dołhobyczów
3 Sebastian Skorupski 1996 Werbkowice
4 Piotr Donoch 1996 Werbkowice
5 Daniel Pyś 1996 SP Sitno
6 Jakub Karwat 1997 SP Siedliszcze
800 m
Dziewcząt - rocznik 1996 i młodszych
1 Wernika Pyzik 1996 SP 1 Znicz Biłgoraj
2 Karolina Kaczan 1996 SP Biała Podlaska
3 Agata Ejfler SP Turkowice
4 Agnieszka Wiśniewska 1996 SP 2 Tomaszów Lub.
5 Klaudia Liwińczuk 1996 Werbkowice
6 Maria Chwiejczak 1996 SP Sitno