Drukuj
Sportowe i rekreacyjne
UKS GROT-MICHAŁ Werbkowice w II lidze tenisa stołowego mężczyzn w sezonie 2016/2017

Już w najbliższą niedzielę zawodnicy UKS GROT-MICHAŁ WERBKOWICE zmierzą się w meczu wyjazdowym, inaugurującym rozgrywki o mistrzostwo II ligi tenisa stołowego mężczyzn, sezon 2016/2017 z KS PERŁA ROKITNO.

Wszystkich sympatyków tenisa stołowego zapraszam do kibicowania Naszej drużynie, jednocześnie zapraszam do Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Werbkowicach w dniu 30.10.2016 roku, godzina 13.30 na mecz z MKS LEWART I LUBARTÓW w ramach II kolejki rozgrywek o mistrzostwo II ligi.

20161007tenis

 

 

TERMINARZ

II ligi tenisa stołowego mężczyzn województwa lubelskiego

SEZON 2016/2017 - I RUNDA

I. Termin - 09.10.2016 r. godz.11.00

Nr

Gospodarze

Goście

Sędzia

Wynik

1

MKS Lewart I Lubartów

TUKS Sok-Mech. Tomaszów Lub.

Sagan Marian

 

2

KS TBV Sygnał I Lublin

UPKS Błękitni ARGA Leopoldów

Maruszczak Kamila

 

3

LKS Piaskovia Piaski

UMKS Biłgoraj

Futa Marek

g. 14.00

4

UKS Wola Osowińska

LUKS Kłos I Wola Skromowska

Bernat Marek

 

5

KS Ogniwo Chełm

SMS I Włodawa

Głuszek Marek

 

6

KS Perła Rokitno

UKS Grot-Michał Werbkowice

Waśkowski Zdzisław

g. 14.00

II. Termin - 30.10.2016 r. godz.11.00

Nr

Gospodarze

Goście

Sędzia

Wynik

7

TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub.

KS TBV Sygnał I Lublin

Gwiazdowski Bogdan

 

8

UPKS Błękitni ARGA Leopoldów

UKS Wola Osowińska

Łukasiak Witold

 

9

LUKS Kłos I Wola Skromowska

LKS Piaskovia Piaski

Filipek Leon

 

10

UMKS Biłgoraj

KS Ogniwo Chełm

Szczęśniak Daniel

 

11

SMS I Włodawa

KS Perła Rokitno

Hamziuk Bożena

 

12

UKS Grot-Michał Werbkowice

MKS Lewart I Lubartów

Muzyczka Danuta

g. 13.30

III. Termin - 06.11.2016 r. godz.11.00

Nr

Gospodarze

Goście

Sędzia

Wynik

13

UKS Wola Osowińska

TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub

Bernat Marek

 

14

LKS Piaskovia Piaski

UPKS Błękitni ARGA Leopoldów

Futa Marek

g. 14.00

15

KS Ogniwo Chełm

LUKS Kłos I Wola Skromowska

Głuszek Marek

 

16

KS Perła Rokitno

UMKS Biłgoraj

Waśkowski Zdzisław

g. 14.00

17

UKS Grot-Michał Werbkowice

SMS I Włodawa

Muzyczka Danuta

g. 13.30

18

KS TBV Sygnał I Lublin

MKS Lewart I Lubartów

Maruszczak Kamila

 

IV. Termin - 13.11.2016 r. godz.11.00

Nr

Gospodarze

Goście

Sędzia

Wynik

19

TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub.

LKS Piaskovia Piaski

Gwiazdowski Bogdan

 

20

UPKS Błękitni ARGA Leopoldów

KS Ogniwo Chełm

Łukasiak Witold

 

21

LUKS Kłos I Wola Skromowska

KS Perła Rokitno

Filipek Leon

 

22

UMKS Biłgoraj

UKS Grot-Michał Werbkowice

Szczesniak Daniel

 

23

MKS Lewart I Lubartów

SMS I Włodawa

Sagan Marian

 

24

KS TBV Sygnał I Lublin

UKS Wola Osowińska

Maruszczak Kamila

 

V. Termin - 27.11.2016 r. godz.11.00

Nr

Gospodarze

Goście

Sędzia

Wynik

25

KS Ogniwo Chełm

TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub

Głuszek Marek

 

26

KS Perła Rokitno

UPKS Błękitni ARGA Leopoldów

Waśkowski Zdzisław

g. 14.00

27

UKS Grot-Michał Werbkowice

LUKS Kłos I Wola Skromowska

Muzyczka Danuta

g. 13.30

28

SMS I Włodawa

UMKS Biłgoraj

Hamziuk Bożena

 

29

LKS Piaskovia Piaski

KS TBV Sygnał I Lublin

Futa Marek

g. 14.00

30

UKS Wola Osowińska

MKS Lewart I Lubartów

Bernat Marek

 

VI. Termin - 18.12.2016 r. godz.11.00

Nr

Gospodarze

Goście

Sędzia

Wynik

31

TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub

KS Perła Rokitno

Gwiazdowski Bogdan

 

32

UPKS Błękitni ARGA Leopoldów

UKS Grot-Michał Werbkowice

Łukasiak Witold

 

33

LUKS Kłos I Wola Skromowska

SMS I Włodawa

Filipek Leon

 

34

MKS Lewart I Lubartów

UMKS Biłgoraj

Sagan Marian

 

35

KS TBV Sygnał I Lublin

KS Ogniwo Chełm

Maruszczak Kamila

 

36

UKS Wola Osowińska

LKS Piaskovia Piaski

Bernat Marek

 

VII. Termin - 08.01.2017 r. godz.11.00

Nr

Gospodarze

Goście

Sędzia

Wynik

37

UKS Grot-Michał Werbkowice

TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub

Muzyczka Danuta

g. 13.30

38

SMS I Włodawa

UPKS Błękitni ARGA Leopoldów

Hamziuk Bożena

 

39

UMKS Biłgoraj

LUKS Kłos I Wola Skromowska

Szczesniak Daniel

 

40

KS Perła Rokitno

KS TBV Sygnał I Lublin

Waśkowski Zdzisław

g. 14.00

41

KS Ogniwo Chełm

UKS Wola Osowińska

Głuszek Marek

 

42

LKS Piaskovia Piaski

MKS Lewart I Lubartów

Futa Marek

g. 14.00

VIII. Termin - 29.01.2017 r. godz.11.00

Nr

Gospodarze

Goście

Sędzia

Wynik

43

TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub

SMS I Włodawa

Gwiazdowski Bogdan

 

44

UPKS Błękitni ARGA Leopoldów

UMKS Biłgoraj

Łukasiak Witold

 

45

MKS Lewart I Lubartów

LUKS Kłos I Wola Skromowska

Sagan Marian

 

46

KS TBV Sygnał I Lublin

UKS Grot-Michał Werbkowice

Maruszczak Kamila

 

47

UKS Wola Osowińska

KS Perła Rokitno

Bernat Marek

 

48

LKS Piaskovia Piaski

KS Ogniwo Chełm

Futa Marek

g. 14.00

IX. Termin - 05.02.2017 r. godz.11.00

Nr

Gospodarze

Goście

Sędzia

Wynik

49

LUKS Kłos I Wola Skromowska

UPKS Błękitni ARGA Leopoldów

Filipek Leon

 

50

UMKS Biłgoraj

TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub

Szczesniak Daniel

 

51

SMS I Włodawa

KS TBV Sygnał I Lublin

Hamziuk Bożena

 

52

UKS Grot-Michał Werbkowice

UKS Wola Osowińska

Muzyczka Danuta

g. 13.30

53

KS Perła Rokitno

LKS Piaskovia Piaski

Waśkowski Zdzisław

g. 14.00

54

KS Ogniwo Chełm

MKS Lewart I Lubartów

Głuszek Marek

 

X. Termin - 12.02.2017 r. godz.11.00

Nr

Gospodarze

Goście

Sędzia

Wynik

55

TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub

LUKS Kłos I Wola Skromowska

Gwiazdowski Bogdan

 

56

MKS Lewart I Lubartów

UPKS Błękitni ARGA Leopoldów

Sagan Marian

 

57

KS TBV Sygnał I Lublin

UMKS Biłgoraj

Maruszczak Kamila

 

58

UKS Wola Osowińska

SMS I Włodawa

Bernat Marek

 

59

LKS Piaskovia Piaski

UKS Grot-Michał Werbkowice

Futa Marek

g. 14.00

60

KS Ogniwo Chełm

KS Perła Rokitno

Głuszek Marek

 

XI. Termin - 19.02.2017 r. godz.11.00

Nr

Gospodarze

Goście

Sędzia

Wynik

61

UPKS Błękitni ARGA Leopoldów

TUKS Sok-Mech Tomaszów Lub

Łukasiak Witold

 

62

LUKS Kłos I Wola Skromowska

KS TBV Sygnał I Lublin

Filipek Leon

 

63

UMKS Biłgoraj

UKS Wola Osowińska

Szczesniak Daniel

 

64

SMS I Włodawa

LKS Piaskovia Piaski

Hamziuk Bożena

 

65

UKS Grot-Michał Werbkowice

KS Ogniwo Chełm

Muzyczka Danuta

g. 13.30

66

KS Perła Rokitno

MKS Lewart I Lubartów

Waśkowski Zdzisław

g. 14.00