Drukuj
Sportowe i rekreacyjne

20101208dwaognieW dniu 8 grudnia 2010 roku na Hali Sportowej przy Zespole Szkól w Werbkowicach odbyły się Mikołajkowe Mistrzostwa Gminy w Dwa Ognie w 2 kategoriach wiekowych – rocz. 2000 i mł., oraz rocz. 1999. W zawodach udział wzięło ponad 80 zawodników, reprezentujących 8 Szkół Podstawowych Gminy Werbkowice.


 

 

KOMUNIKAT Nr 4

Z GMINNYCH IGRZYSK W DWA OGNIE

 

 

Rodzaj zawodów: MIKOŁAJKOWE GMINNE IGRZYSKA W DWA OGNIE

(w 2 kategoriach wiekowych).

Termin i miejsce: 08.12. 2010 ROKU – HALA SPORTOWA WERBKOWICE.

Gminne Igrzyska w Dwa Ognie przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych:

1/ I kategoria, rocz. 2000 i mł.,

2/ II kategoria, rocz. 1999

W zawodach udział wzięło ponad 80 zawodników i zawodniczek, reprezentujących 8 Szkół Podstawowych Gminy Werbkowice.

1/ ZS Werbkowice

2/ SP Hostynne

3/ SP Gozdów

4/ SP Malice

5/ SP Podhorce

6/ SP Terebiń

7/ SP Turkowice

8/ ZS Sahryń

 

WYNIKI

KATEGORIA: ROCZ. 2000 I MŁ.

I MIEJSCE

SP TURKOWICE

PUCHAR, DYPLOM

II MIEJSCE

SP GOZDÓW

DYPLOM

III MIEJSCE

SP TEREBIŃ

DYPLOM

IV MIEJSCE

SP MALICE

DYPLOM

V MIEJSCE

ZS WERBKOWICE B

DYPLOM

VI MIEJSCE

SP HOSTYNNE

DYPLOM

VI MIEJSCE

ZS WERBKOWICE A

DYPLOM

VII MIEJSCE

SP SAHRYŃ

DYPLOM

KATEGORIA: ROCZ. 1999.

I MIEJSCE

SP TURKOWICE

PUCHAR, DYPLOM

II MIEJSCE

SP MALICE

DYPLOM

IIMIEJSCE

SP GOZDÓW

DYPLOM

III MIEJSCE

SP TEREBIŃ

DYPLOM

IV MIEJSCE

SP WERBKOWICE B

DYPLOM

V MIEJSCE

SP PODHORCE

DYPLOM

VI MIEJSCE

ZS WERBKOWICE A

DYPLOM

VII MIEJSCE

SP SAHRYŃ

DYPLOM

VII MIEJSCE

SP HOSTYNNE

DYPLOM

Za zwycięstwo drużyna otrzymała Puchar, ufundowany przez Wójta Gminy Werbkowice. Za zajęcie miejsca I-VII drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

 

 

Zawody prowadzili:

  1. Barbara Polikowska – sędzia główny igrzysk - SP Terebiń

  2. Janusz Wójcicki – sędzia igrzysk - SP Hostynne

  3. Tomasz Królicki – SP Gozdów

  4. Barbara Stadnicka – SP Turkowice

  5. Elżbieta Szpakowska – SP Malice

  6. Małgorzata Perechowska – ZS Sahryń

  7. Anna Dołowy – ZS Werbkowice

  8. Henryka Rewucha – ZS Werbkowice

  9. Ryszard Mazurkiewicz – HS Werbkowice

 

 

Zawody zaliczane są do punktacji współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych gminy Werbkowice na rok szkolny 2010/2011. Wykonano dokumentację fotograficzną z przebiegu zawodów. Komunikat końcowy dostępny jest na stronie internetowej werbkowice.pl zakładka sport/hala..

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ

PO CZTERECH KONKURENCJACH

 

 

MIEJSCE

NAZWA SZKOŁY

PUNKTY

I

SP GOZDÓW

210

II

SP MALICE

180

III

SP PODHORCE

133

IV

SP TEREBIŃ

110

V

ZS WERBKOWICE

90

VI

SP TURKOWICE

60

VII

SP HOSTYNNE

37

VIII

ZS SAHRYŃ

27

IX

SP HONIATYCZE

0

 

 

Organizator, koordynator

 

Ryszard Mazurkiewicz


Zdjęcia do obejrzenia w galerii.