Udział UKS Grot-Michał w Shinkyokushin Carpathia Cup Rzeszów 2019

W sobotę 26 stycznia 2019 r. odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin Carpathia Cup Rzeszów 2019.

Zajęcia fitness na hali sportowej

Już od 4 lutego 2019 roku zapraszamy na zajęcia fitness na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Turniej Charytatywny w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy.

Już w najbliższą sobotę 2 lutego 2019 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach, odbędzie się Turniej Charytatywny w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Werbkowice, początek godzina 12.00.

Mikołajki 2018 w gminie Werbkowice

Wójt Gminy Werbkowice oraz Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach serdecznie zapraszają wszystkie dzieci z gminy Werbkowice na imprezę Mikołajkową w dniu 9 grudnia 2018 roku (niedziela), godzina 14.00 – Hala Sportowa w Werbkowicach.

Turniej Tenisa Stołowego Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Werbkowicach

Już po raz drugi w Werbkowicach odbył się Turniej Tenisa Stołowego Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Głównym organizatorem turnieju rozegranego w środę (24 października) w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Werbkowicach było Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Werbkowicach.

Dożynki gminno-parafialne 2018

Serdecznie zapraszamy na Dożynki gminno-parafialne, które odbędą się 26.08.2018 r. w Hostynnem (tereny zielone przy placu zabaw).

Misja wakacje z GOKiem

W dniach od 30 lipca do 9 sierpnia 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach odbywały się zajęcia wakacyjne dla dzieci.

Turniej charytatywny „Gramy dla Sebastiana”.

W dniu 5 sierpnia 2018 roku na boisku ORLIK przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach odbył się turniej charytatywny w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Werbkowice „Gramy dla Sebastiana”.

Słodki Dzień Dziecka - Werbkowice 2018

 

Tego jeszcze nie było, wspaniała impreza plenerowa dla dzieci z terenu gminy Werbkowice, obfitująca w wiele atrakcji, słodkich niespodzianek, gier, zabaw oraz pokazów, to wszystko miało miejsce podczas „Słodkiego Dnia Dziecka”, który odbył się w dniu 8 czerwca 2018 roku na obiektach sportowo-rekreacyjnych przy Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach.

Wielkie wydarzenie sportowe z udziałem piłkarzy ręcznych SPR Stali Mielec

 

W roku 2018 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Werbkowicach obchodzi jubileusz 100-lecia. To ważny rok dla społeczności naszej szkoły, 100 lat wspaniałej i pięknej historii.