Zapraszamy do udziału w ankiecie

Zapraszamy do udziału w ankiecie „Wybieramy repertuar kinowy”! W poprzedniej ankiecie dotyczącej wyboru charakteru kina plenerowego wygrało kino samochodowe.

Ruszają zapisy na zajęcia wakacyjne dla dzieci

Serdecznie zapraszamy na cykl zajęć wakacyjnych dla dzieci (od 6 lat) pt. „STACJA ANIMACJA”. Co tydzień zatrzymamy się na innej stacji. Spotykać się będziemy we wtorki, środy i piątki w godz. 10:00-12:00.

Zapraszamy na szkolenie!

Informujemy, że 3 lipca br. o godz. 9:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach odbędzie się szkolenie o tematyce „Bezpieczna organizacja zajęć wakacyjnych dla dzieci w związku z koronawirusem”.

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "W krainie abstrakcji"

Gminny Ośrodek Kultury ogłasza zdalny konkurs fotograficzny📱📸 z nagrodą🎁 pt.: ”W KRAINIE ABSTRAKCJI”.

Rozstrzygnięcie konkursu „W poszukiwaniu Redaktora Werbka”

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu plastyczno-literackiego pt. „W poszukiwaniu Redaktora Werbka” ogłoszonego 7 kwietnia br.

GOK wznowił działalność

Informujemy, że od dnia 10.06.2020 (środa) została wznowiona ograniczona działalność Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach w zakresie:
- lekcji indywidualnych,
- prób zespołów.

"Dni Pola" 15-30 czerwca 2020 r.

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli w dniach 15-30 czerwca 2020 roku organizuje „Dni Pola”.

Odwołany XI Wojewódzki Festiwal Kapel Ulicznych i Podwórkowych

Szanowni Państwo chcieliśmy poinformować o odwołaniu XI Wojewódzkiego Festiwalu Kapel Ulicznych i Podwórkowych - Werbkowice 2020, który miał się odbyć 7 czerwca 2020 roku. Związane jest to z utrzymującym się stanem zagrożenia epidemiologicznego w naszym kraju.

Nr 7 Kulturalnika już jest!

Po długiej przerwie oddajemy w państwa ręce kolejny, tym razem trzymiesięczny numer „Kulturalnika” - styczeń, luty, marzec.

Przypominamy o konkursie "W poszukiwaniu Redaktora Werbka"

Przypominamy dzieciom i młodzieży, że niedługo upływa czas – 20 maja – na składanie prac konkursowych pt. „W poszukiwaniu Redaktora Werbka” 🕵️‍♀️🔍🎨🖌🖍✍️🗒