Nasza Jesień

Klub Senior+ rozpoczął już działania pod nazwą "Nasza Jesień".

Klub Senior+ rozpoczął swoją działalność

Klub Senior+ rozpoczął dzisiaj swoją działalność pierwszym spotkaniem informacyjno - organizacyjnym. Seniorów powitała Wójt Gminy Werbkowice p. Agnieszka Skubis - Rafalska oraz Dyrektor GOK Werbkowice p. Maria Knap.

Jasełka i Artystyczne kolędowanie 2020

Święto Trzech Króli to czas śpiewana kolęd, tego dnia w Kościele parafialnym w Werbkowicach odbyły się Jasełka przygotowanie przez uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Werbkowicach oraz Artystyczne kolędowanie w wykonaniu zespołu Melodyjki z SP Werbkowice oraz zespołów działających przy GOK Werbkowice: Górzanki z Gozdowa i Lotos z Werbkowic.

Zapraszamy na Jasełka i Artystyczne Kolędowanie

Serdecznie zapraszamy na Jasełka i Artystyczne Kolędowanie, które odbędą się 6.01.2020 (poniedziałek) o godz. 10:30 w Kościele Parafialnym w Werbkowicach.
Wystąpią dla Państwa uczniowie Szkoły Podstawowej w Werbkowicach oraz lokalne zespoły.

Gminne Spotkanie Wigilijne 2019

Wójt i Rada Gminy Werbkowice serdecznie zapraszają mieszkańców na Gminne Spotkanie Wigilijne poprzedzone mszą św. (o godz. 11:30) z udziałem Premiera Jacka Sasina.

Zapraszamy na Spotkanie Wigilijne

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się 22.12.2019 o godz. 12:30 w sali widowiskowej GOK Werbkowice.

Wystawa poświęcona Stanisławowi Moniuszce

W związku z 200 rocznicą urodzin kompozytora Gminna Biblioteka Publiczna w Werbkowicach zaprasza młodzież szkolną oraz wszystkich zainteresowanych do obejrzenia wystawy poświęconej kompozytorowi.

Nr 5 Kulturalnika

W najnowszym numerze Kulturalnika wywiad dr inż. Piotrem Kozerą oraz wyniki II Powiatowego Konkursu Poetyckiego "Magia Słowa".

Pierwsze Wyprawki Czytelnicze rozdane!

Pierwsze wyprawki czytelnicze w ramach projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek” w Gminnej Bibliotece Publicznej w Werbkowicach już rozdane!

Zapraszamy do biblioteki po nowości wydawnicze

Zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Werbkowicach po najnowsze pozycje książkowe: w ofercie bestsellery wydawnicze dla dorosłych i dla dzieci.