Konkurs ofert "Opieka nad zwierzętami bezdomnymi (domowymi) i kotami wolno żyjącymi z terenu Gminy Werbkowice"

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w roku 2018 w dziedzinie działania na rzecz ekologii, ochrony zwierząt i ochrony dziedzictwa przyrodniczego obejmującego opiekę nad zwierzętami bezdomnymi pn. Opieka nad zwierzętami bezdomnymi (domowymi) i kotami wolno żyjącymi z terenu Gminy Werbkowice

II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu FLORIANY 2018

Ostatnie dni na przesłanie projektu, który weźmie udział w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem Ochotniczych Straży Pożarnych i Samorządów FLORIANY 2018.

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Koluchstyl 2018

Dnia 18 lutego 2018 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Werbkowicach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Koluchstyl.

Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

Wójt Gminy Werbkowice, Szkoła Podstawowa w Werbkowicach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach zapraszają na Gminne obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", które odbędą się 1 marca 2018 roku o godz. 9:00.

Zasady składania wniosków o dopłaty bezpośrednie przez internet - szkolenie

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – Biuro Powiatowe w Hrubieszowie zaprasza na szkolenie dla rolników z zasad wypełniania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich na rok 2018 za pośrednictwem nowej aplikacji eWniosekPlus oraz zasad przyznawania płatności PROW w latach 2015-2020.