Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych zdobyciem wsparcia finansowego na założenie działalności gospodarczej

Szanowni Państwo, 12.02.2020 r. w godzinach 10.00 – 13.00 odbędzie się w Zamościu przy ulicy Partyzantów 3, spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych zdobyciem wsparcia finansowego na założenie działalności gospodarczej.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się wypełniając formularz rekrutacyjny:

https://formularze.rpo.lubelskie.pl/public-app/form/87

Na spotkaniu będzie można uzyskać informacje na temat aktualnej oferty z Funduszy Europejskich – dotacjach oraz preferencyjnych pożyczkach.

Więcej informacji dostępnych jest pod poniższym linkiem:

https://rpo.lubelskie.pl/rpo/wiadomosci/wydarzenia/spotkanie-informacyjne-w-zamosciu-zalozenie-dzialalnosci-gospodarczej-przy-wsparciu-funduszy-europejskich-w-2020-roku/

 

Uprzejmie prosimy o umieszczenie tej informacji na Państwa stronie internetowej.

Dziękujemy.

 

Oddział Informacji o Funduszach Europejskich

Departament Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym

Lokalny Punkt Informacyjny w Zamościu

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

ul. Partyzantów 3, 22-400 Zamość
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: 514-923-981; 84 638 02 67

Godziny otwarcia: poniedziałek 7.30 - 18.00; wtorek - piątek 7.30 - 15.30

Strona internetowa: www.rpo.lubelskie.pl ; www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Informacje udzielane przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.

Zachęcamy również do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci - poprzez wysłanie maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.