Kolejność występów podczas VIII Międzypowiatowego Festiwalu Zespołów Śpiewaczych

Zapraszamy do zapoznania się z KOLEJNOŚCIĄ WYSTĘPÓW podczas VIII Międzypowiatowego Festiwalu Zespołów Śpiewaczych - Werbkowice 2018.

Sobota 24.11.2018 r.
1. Zespół „Druga Młodość” - Strzyżów
2. Zespół „Czerwone Róże” ze Szpikołos - GOK Wołajowice
3. Zespół „Nadbużanie” z Horodła - GOK Horodło
4. Zespół „Zuzanki” z Moniatycz - GOK Wołajowice
5. Koło Seniora ze Słoneczka Hrubieszów
6. Zespół „Sami Swoi” z Kopyłowa - GOK Horodło
7. Zespół „Jagielonki” - GOK Horodło
8. „Reczka”- Dziecięcy Zespół Ludowy - Rejowiec
9. Zespół śpiewaczy „Rosa” z Kamienia - UG Kamień
10. Zespół „Górzanki” - GOK Werbkowice
11. Zespół Śpiewaczy Seniorów „Nadbużańskie Echo” z Mircza - GOK Mircze
12. Zespół „Kresowianie” - GOK Horodło
13. Zespół „Zagórzanki” - GOK Susiec
14. Zespół „Fajsławianki” - UG Fajsławice
15. Zespół „Serenada” - PCKiR Dołhobyczów
16. Zespół „Olszanka” z Wólki Łosińskiej - GOK Susiec
17. Zespół „Flowers” - GOK Białopole
18. „Klub Złotego Wieku” - HDK Hrubieszów
19. Zespół „Pawłowianki” z Pawłowa - GOK Pawłów
20. Zespół „Swojska Nuta” - MOK „Dworek” Rejowiec Fabryczny
21. Zespół „Seniorki” z Wólki Kańskiej - GOK Pawłów
22. Zespół „Kresowianki” z Żabcza - GCKiR Dołhobyczów
23. Zespół śpiewaczy „Radość” z Liszna - GOK Pawłów
24. Zespół „Nadbużanki” - GCKiR Dołhobyczów
25. Maria Kociuba - GOK Pawłów
26. Henryk Komorowski - Bogucice
27. Zespół „Niepokorni”
28. Zespół śpiewaczy „Echo” z Trzeszczan - GOK Trzeszczany
29. Zespół śpiewaczy „Zorzanie” - GOK Trzeszczany
30. Zespół „Ogrodniczki” z Łabuniek Pierwszych - KGW Łabuńki Pierwsze
31. Zespół „Wesołe Nutki” ze Ślipcza - GOK Wołajowice
32. Klub Seniora „Biedronki” ze Ślipcza - GOK Wołajowice
33. Klub Seniora „Srebrne Świerki” z Kułakowic Trzecich - GOK Wołajowice
34. Zespół „Notosiup” ze Ślipcza - GOK Wołajowice
35. Zespół "Biesiada" - KDK Krasnystaw
36. Duet „Da” z Zamościa

Niedziela 25.11.2018 r.
1. Zespół „Lotos” z Werbkowic - GOK Werbkowice
2. Zespół śpiewaczy „Sielanki” - SOK Leśniowice
3. Zespół śpiewaczy „Kumowianki” z Kumowa Majorackiego - SOK Leśniowice
4. Zespół „Koral” z Kapelą - Gmina Kamień
5. Agnieszka Bandosz - GOK Pawłów
6. Duet Maria Kociuba, Małgorzata Klin - GOK Pawłów
7. Duet Halina Mysakowska, Małgorzata Tarasek - GOKiT Dorohusk
8. Zespół Śpiewaczy z Honiatycz - GOK Werbkowice
9. Halina Romanowska - GCK Żmudź
10. Zespół „Echo” - GOK Pawłów
11. Zespół „Borowianki” - GOK Białopole
12. Zespół śpiewaczy „Rakołupianki” - SOK Leśniowice
13. Zespół „Ostrowiacy” z Ostrówka - GOK Trzeszczany