Kolejność prezentacji VIII Międzypowiatowego Festiwalu Pieśni i Piosenki Maryjnej

Kolejność prezentacji podczas VIII Międzypowiatowego Festiwalu Pieśni i Piosenki Maryjnej - Werbkowice 2018.
SOBOTA 12.05.2018 r., godz. 11:00
Zespoły wokalne – szkoła podstawowa:
1. Zespół wokalny ze Szkoły Podst. w Sahryniu
2. Zespół wokalny ze Szkoły Podst. w Gozdowie

Zespoły wokalno-instrumentalne – szkoła podstawowa:
3. Schola „Nicollo” - Parafia św. Mikołaja w Hrubieszowie
4. Zespół z Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach
5. Mała schola „Bosco” - Parafia pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Mirczu

Zespoły wokalno-instrumentalne – młodzież szkolna:
6. Zespół „Krynickie Szuwarki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Krynicach
7. Zespół „Pozytywnie Zakręceni” z Zespołu Szkół w Grabowcu

Soliści, duety - szkoła podstawowa:
8. Kinga Gęśla z Gminnego Ośrodka Kultury w Krynicach
9. Krzysztof Gągoł z Parafii Wniebowzięcia NMP w Buśnie
10. Martyna Drożdżak ze Szkoły Podstawowej w Werbkowicach
11. Beata Iwańczuk ze Szkoły Podstawowej w Dorohusku
12. Oliwia Korkosz z Gminnego Ośrodka Kultury w Dubience
13. Justyna Jakubowska ze Szkoły Podstawowej w Dorohusku
14. Kalina Stopa ze Szkoły Podstawowej w Dorohusku
15. Julia Michalewska z Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach

Soliści, duety - młodzież szkolna:
16. Julia Stepaniuk z Parafii pw. NBP. Aniołów Stróżów w Lubyczy Królewskiej
17. Marika Drożdżak z Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach
18. Karolina Mączka z Czerniczyna
19. Mateusz Lenard z Gminnego Ośrodka Kultury w Krynicach

NIEDZIELA 13.05.2018 r., godz. 11:00
1. Zespół „ Lotos” - GOK Werbkowice
2. Zespół „Druga Młodość” - GOK Horodło
3. Zespół „Donośna Cisza” - DPS Ruskie Piaski

4. Karaś Marlena - DPS Ruskie Piaski
5. Anna Urbaniak - Trzeszczany

6. Żaneta Cieśluk - ZSP Zamość
7. Zespół „Górzanki” - GOK Werbkowice
8. Zespół „Zagórzanki” - GOK Susiec
9. Zespół „Czerwone róże” ze Szpikołos - GOK Wołajowice
10. Zespół „Wrzos” - PCKiR Dołhobyczów
11. Zespół „Na jeden raz” z Mienian - GOK Wołajowice
12. Henryk Komorowski - Bogucice
13. Zespół „Zuzanki” z Moniatycz - GOK Wołajowice
14. Zespół „Czerwona Jarzębina” - GCKiT Wojsławice
15. Zespół „Nadbużańskie Echo” - GOK Mircze
16. Zespół „Pogranicze” z Przewodowa - PCKiR Dołhobyczów
17. „Zespół Śpiewaczy z Kapelą z Honiatycz” - GOK Werbkowice
18. „Kresowianki” z Żabcza - PCKiR Dołhobyczów
19. Zespół „Biesiada” - KDK Krasnystaw
20. Zespół „Remedium” - GOK Białopole
21. „ Chór Męski Krasnostawskiego Domu Kultury - Krasnystaw
22. Zespół „Serenada” - PCKiR Dołhobyczów
23. Zespół „Cudawianki” - GOKiT Dorohusk
24. „Chór Krasnostawskiego Domu Kultury” - Krasnystaw
25. Zespół „Szychowianki” z Szychowic - GOK Mircze
26. Alina Kowalska - GCKiT Wojsławice
27. Zespół „Niepokorni” - GOK Trzeszczany
28. Chór seniora „Promień” - SKK „Słoneczko” w Hrubieszowie