naglowek_gok.jpgGminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach zaprasza do uczestnictwa w Warsztacie Działań Artystycznych PARADIZO realizowanym przez GOK przy wsparciu finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu operacyjnego "Rozwój Inicjatyw Lokalnych".

 

 

Współorganizatorzy projektu to Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie oraz Stowarzyszenie Promocji Amatorskiego Ruchu Artystycznego "Między Wierszami".

W ramach Warsztatów odbędą się:

  • zajęcia w grupach (2 grupy po 15 osób), mające na celu przygotowanie spektaklu plenerowego, który będzie prezentowany w Werbkowicach, 12 lipca. 2 lipca 2008 r. w godzinach popołudniowych odbędą się rozmowy kwalifikacyjne dla zainteresowanych. Udział w zajęciach jest nieodpłatny, będą się odbywać w dniach 3-4, 7-11 lipca, w godzinach 10.00-15.00, w Werbkowicach. Przeznaczone są dla młodzieży gimnazjalnej, ze szkół średnich oraz dorosłych. Zapraszamy!

  • wieczorynki dla dzieci- czyli głośne czytanie i mini spektakle prezentujące literaturę dziecięcą, wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych, wieczorami (około 19.00) w amfiteatrze GOK lub w salach GOK, codziennie od 4 do 11 lipca.

  • wieczory filmowe - czyli nocne prezentacje filmowe, w amfiteatrze lub Sali kinowej GOK, codziennie od 3 lipca, po zmierzchu, wstęp wolny.

Szczegółowe informacje będą dostępne w trakcie realizacji projektu, GOK Werbkowice Tel. 084.65 72 032 - koordynator Projektu instruktor Edyta Pomykała.