Przetarg na sprzedaż drzewa na pniu w m. Gozdów

Gmina Werbkowice z siedzibą w Werbkowicach ul. Zamojska 1, 22-550 Werbkowice ogłasza przetarg nieograniczony pisemny (ofertowy) na sprzedaż drzewa na pniu w m. Gozdów.

Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej

Wójt Gminy Werbkowice informuje, że producenci rolni, posiadający lub współposiadający grunty orne położone na terenie gminy Werbkowice, winni składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej w terminach:

Jak segregować odpady!

W związku z pojawiającymi się przypadkami nieodpowiedniej segregacji odpadów przypominamy o obowiązujących zasadach segregacji odpadów komunalnych. Na terenie gminy obowiązują zasady segregacji odpadów do odpowiednio oznaczonych kolorami worków i pojemników:

Otwarcie nowego targowiska „Mój Rynek” w Werbkowicach

Informujemy, iż z dniem 11 stycznia 2020 roku (sobota) zostaje otwarte targowisko „Mój Rynek” przy ulicy Piłsudskiego w Werbkowicach.

Przerwa w dostawie wody 2020-01-09

Komunalny Zakład Oczyszczania w Werbkowicach informuje odbiorców, że w dniu 9 stycznia 2020 r. w godz. 9:00-11:00 przewidywana jest przerwa w dostawie wody dla miejscowości Hostynne, Hostynne-Kolonia i Łotów.